Plovba v notranjih vodah SLO
Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator, kr en
očitno v MBju več nihče ne bo plul po dravi..
http://web.vecer.com/portali/vecer/v1/d ... 2705949128
postopek zakomplicirali in fajn zakasirali..
to je enako, kot da bi rekli, da lahko hodiš po luni, samo tja moraš priti.
http://web.vecer.com/portali/vecer/v1/d ... 2705949128
postopek zakomplicirali in fajn zakasirali..
to je enako, kot da bi rekli, da lahko hodiš po luni, samo tja moraš priti.
Plovba na vesla
[quote="elbarto"]očitno v MBju več nihče ne bo plul po dravi..
/quote]
Hvala bogu nam tega ne morejo preprečit
http://www.youtube.com/watch?v=ZdbaFEMkT6w
Primož
/quote]
Hvala bogu nam tega ne morejo preprečit
http://www.youtube.com/watch?v=ZdbaFEMkT6w
Primož
Vsak dan v vsakem pogledu vse bolj in bolj napredujem...
Re: Plovba na vesla
pinosat napisal/-a:elbarto napisal/-a:očitno v MBju več nihče ne bo plul po dravi..
/quote]
Hvala bogu nam tega ne morejo preprečit
http://www.youtube.com/watch?v=ZdbaFEMkT6w
Primož
počaki še malo...
5 € po veslu..
btw, izpolniš obrazec ko greš na lestev?
LP!
Re: Plovba na vesla
elbarto napisal/-a:btw, izpolniš obrazec ko greš na lestev?
LP!
hehe, kaj nisi poslušal Reporterja Milana na to temo
Primož
Vsak dan v vsakem pogledu vse bolj in bolj napredujem...
http://www.reportermilan.eu/wp-content/ ... elo-95.mp3
A ves da sem...
Zato sem se tudi spomnil na to bedarijo, ko sem tebe prebral.ta del je eden boljsih po mojem okusu...
Za ostale ki ne veste zakaj se gre ( in ce razumete stajerski humor) je gori link.
A ves da sem...
Zato sem se tudi spomnil na to bedarijo, ko sem tebe prebral.ta del je eden boljsih po mojem okusu...
Za ostale ki ne veste zakaj se gre ( in ce razumete stajerski humor) je gori link.
Kdo je na strani
Po forumu brska: Septimus in 5 gostov
