Plovba v notranjih vodah SLO

Dodajte kraje in zanimivosti, ki jih je vredno obiskati. Opišite vaše "rute", sidrišča in restavracije...

Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator, kr en

Uporabniški avatar
Purly
Kontraadmiral
Prispevkov: 251
Pridružen: Sr Jul 29, 2009 08:56
Kraj: Maribor - Vrsi Mulo

OdgovorNapisal/-a Purly » Če Avg 23, 2012 11:26

Od Rance gorvodno proti Ptuju in naprej do Term je voda OK, preveč daleč proti Moškanjcem pa jaz ne grem ker je tam jezero bolj široko in voda stoječa. Posledično precej "solate"
Uporabniški avatar
elbarto
Admiral
Prispevkov: 743
Pridružen: Ne Jul 26, 2009 13:50

OdgovorNapisal/-a elbarto » Sr Avg 28, 2013 08:56

očitno v MBju več nihče ne bo plul po dravi..
http://web.vecer.com/portali/vecer/v1/d ... 2705949128
postopek zakomplicirali in fajn zakasirali..
to je enako, kot da bi rekli, da lahko hodiš po luni, samo tja moraš priti.
Uporabniški avatar
Purly
Kontraadmiral
Prispevkov: 251
Pridružen: Sr Jul 29, 2009 08:56
Kraj: Maribor - Vrsi Mulo

OdgovorNapisal/-a Purly » Sr Avg 28, 2013 10:38

ja, potem še na vse to gor zaplet s tolmačenjem izpita in celinskih vod...

Glavno da se čudijo zakaj ni na Dravi življenja.
Uporabniški avatar
pinosat
Admiral
Prispevkov: 826
Pridružen: To Avg 16, 2011 13:39
Kraj: Maribor
Kontakt:

Plovba na vesla

OdgovorNapisal/-a pinosat » Sr Avg 28, 2013 10:49

[quote="elbarto"]očitno v MBju več nihče ne bo plul po dravi..
/quote]

Hvala bogu nam tega ne morejo preprečit

http://www.youtube.com/watch?v=ZdbaFEMkT6w

Primož
Vsak dan v vsakem pogledu vse bolj in bolj napredujem...
janadino
Admiral
Prispevkov: 3977
Pridružen: Če Okt 11, 2007 14:57

OdgovorNapisal/-a janadino » Sr Avg 28, 2013 14:02

Purly napisal/-a:ja, potem še na vse to gor zaplet s tolmačenjem izpita in celinskih vod...

Glavno da se čudijo zakaj ni na Dravi življenja.


Na Dravi je polno življenja, prav zaradi tega je problem za plutje. Ptice so namreč v prvi vrsti. :wink:
Guma je guma, zaenkrat.
Uporabniški avatar
elbarto
Admiral
Prispevkov: 743
Pridružen: Ne Jul 26, 2009 13:50

Re: Plovba na vesla

OdgovorNapisal/-a elbarto » Sr Avg 28, 2013 16:11

pinosat napisal/-a:
elbarto napisal/-a:očitno v MBju več nihče ne bo plul po dravi..
/quote]

Hvala bogu nam tega ne morejo preprečit

http://www.youtube.com/watch?v=ZdbaFEMkT6w

Primož

počaki še malo...
5 € po veslu..
btw, izpolniš obrazec ko greš na lestev?

LP!
Uporabniški avatar
pinosat
Admiral
Prispevkov: 826
Pridružen: To Avg 16, 2011 13:39
Kraj: Maribor
Kontakt:

Re: Plovba na vesla

OdgovorNapisal/-a pinosat » Sr Avg 28, 2013 18:44

elbarto napisal/-a:btw, izpolniš obrazec ko greš na lestev?

LP!


hehe, kaj nisi poslušal Reporterja Milana na to temo ;) sem se lani enkrat malo igral s statistiko in povprečjem gor/dol na montažo, pa je po moje do danes za mano že kakih 600+ km po lestvah...veš kolko je to obrazcev :)

Primož
Vsak dan v vsakem pogledu vse bolj in bolj napredujem...
Uporabniški avatar
elbarto
Admiral
Prispevkov: 743
Pridružen: Ne Jul 26, 2009 13:50

OdgovorNapisal/-a elbarto » Sr Avg 28, 2013 22:12

http://www.reportermilan.eu/wp-content/ ... elo-95.mp3

A ves da sem...
Zato sem se tudi spomnil na to bedarijo, ko sem tebe prebral.ta del je eden boljsih po mojem okusu...
Za ostale ki ne veste zakaj se gre ( in ce razumete stajerski humor) je gori link.

Kdo je na strani

Po forumu brska: Septimus in 5 gostov