Transfer tafrišne jadrnice, Opatija-Ribiško naselje
Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator, kr en
Transfer tafrišne jadrnice,Opatija- Ribiško naselje
Čestitke za novo pridobitev.Želim ti mnogo varnih preplutih milj.
- habibi Vll
- Admiral
- Prispevkov: 4361
- Pridružen: Po Avg 20, 2012 16:41
- Kraj: LJ.Vižmarje
Jebenti ti paše, a sploh kej spiš.Ima lepo linijo, glih za v burjo in v val.Pa zmisli si kako bolše sidro, ker tale brus je glih za malto mešat.
Uživajta in uživajta, pa stojna višina dioporko, raskošje.Probaj demonstrirat na ruti, da jo zalijemo še ostali.
Želim ti vetra in veliko užitkov v novi sezoni.
Uživajta in uživajta, pa stojna višina dioporko, raskošje.Probaj demonstrirat na ruti, da jo zalijemo še ostali.
Želim ti vetra in veliko užitkov v novi sezoni.
mašinfirer
habibi Vll napisal/-a:Jebenti ti paše, a sploh kej spiš.Ima lepo linijo, glih za v burjo in v val.Pa zmisli si kako bolše sidro, ker tale brus je glih za malto mešat.
Uživajta in uživajta, pa stojna višina dioporko, raskošje.Probaj demonstrirat na ruti, da jo zalijemo še ostali.
Želim ti vetra in veliko užitkov v novi sezoni.
- habibi Vll
- Admiral
- Prispevkov: 4361
- Pridružen: Po Avg 20, 2012 16:41
- Kraj: LJ.Vižmarje
-
EL CAPITANO
- Admiral
- Prispevkov: 860
- Pridružen: Sr Sep 03, 2008 11:45
- Kraj: Brezovica pri Lj.- Bunarina Pula
polanc napisal/-a:In me je Alesio klical pred pol ure,srečen ko lord in mi povedal da je lep burin ,on pa sam sred Tržaškega zaliva JADRA...juhu zanj..ni treba bogastva de je člouk srečen...
Ko je padla noč, pa ...

Nazadnje spremenil Marchi, dne Po Maj 29, 2017 11:49, skupaj popravljeno 1 krat.
Kdo je na strani
Po forumu brska: velikimedo in 10 gostov

