Transfer tafrišne jadrnice, Opatija-Ribiško naselje

Dodajte kraje in zanimivosti, ki jih je vredno obiskati. Opišite vaše "rute", sidrišča in restavracije...

Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator, kr en

Uporabniški avatar
Vinta
Kontraadmiral
Prispevkov: 216
Pridružen: To Jan 20, 2015 18:28

Transfer tafrišne jadrnice,Opatija- Ribiško naselje

OdgovorNapisal/-a Vinta » Če Apr 27, 2017 11:55

Čestitke za novo pridobitev.Želim ti mnogo varnih preplutih milj.
Uporabniški avatar
habibi Vll
Admiral
Prispevkov: 4361
Pridružen: Po Avg 20, 2012 16:41
Kraj: LJ.Vižmarje

OdgovorNapisal/-a habibi Vll » Pe Apr 28, 2017 14:34

Jebenti ti paše, a sploh kej spiš.Ima lepo linijo, glih za v burjo in v val.Pa zmisli si kako bolše sidro, ker tale brus je glih za malto mešat.
Uživajta in uživajta, pa stojna višina dioporko, raskošje.Probaj demonstrirat na ruti, da jo zalijemo še ostali.
Želim ti vetra in veliko užitkov v novi sezoni. :lol:
mašinfirer
klemn
Admiral
Prispevkov: 1220
Pridružen: Sr Nov 25, 2009 08:10

OdgovorNapisal/-a klemn » Pe Apr 28, 2017 20:36

Jupiii Alesjo, čestitke in na miljone srečno preplutih milj.

l.p. Klemn
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4877
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

OdgovorNapisal/-a alesjo » Po Maj 01, 2017 20:40

habibi Vll napisal/-a:Jebenti ti paše, a sploh kej spiš.Ima lepo linijo, glih za v burjo in v val.Pa zmisli si kako bolše sidro, ker tale brus je glih za malto mešat.
Uživajta in uživajta, pa stojna višina dioporko, raskošje.Probaj demonstrirat na ruti, da jo zalijemo še ostali.
Želim ti vetra in veliko užitkov v novi sezoni. :lol:



:D Ja, še enkrat vsem hvala za najlepše želje. habibi, sidro za mešat malto pa bom kmalu sigurno zamenjal, veš, da jaz ne bi brezskrbno spal na tem sidru.
Uporabniški avatar
habibi Vll
Admiral
Prispevkov: 4361
Pridružen: Po Avg 20, 2012 16:41
Kraj: LJ.Vižmarje

OdgovorNapisal/-a habibi Vll » Po Maj 01, 2017 22:35

V to ne dvomim, le kaj dobrega izberi.Saj veš dobro sidro je kot dober glaž kake dobre Malvazije. :wink: :wink: :lol:
mašinfirer
Rok-11
Admiral
Prispevkov: 1211
Pridružen: Ne Avg 17, 2008 09:58
Kraj: Ljubljana, Ribiška vasica - It.

OdgovorNapisal/-a Rok-11 » To Maj 02, 2017 09:42

Čestitke tudi od mene. Pa srečno plovbo!
Uporabniški avatar
primorc84
Admiral
Prispevkov: 636
Pridružen: Če Okt 16, 2014 12:54
Kraj: kras

OdgovorNapisal/-a primorc84 » Pe Maj 12, 2017 07:48

Veliko preplutih milj in uživaj.
en mrzu špric, še raje en knc terana in ena feta pršuta, na zdravje morjeplovci
EL CAPITANO
Admiral
Prispevkov: 860
Pridružen: Sr Sep 03, 2008 11:45
Kraj: Brezovica pri Lj.- Bunarina Pula

OdgovorNapisal/-a EL CAPITANO » Po Maj 15, 2017 11:15

Čestitke in uživaj !
FISHING & SAILING IS LIFE
polanc
Admiral
Prispevkov: 9475
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » Sr Maj 24, 2017 22:03

In me je Alesio klical pred pol ure,srečen ko lord in mi povedal da je lep burin ,on pa sam sred Tržaškega zaliva JADRA...juhu zanj..ni treba bogastva de je člouk srečen...
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4877
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

OdgovorNapisal/-a alesjo » Sr Maj 24, 2017 23:24

polanc napisal/-a:In me je Alesio klical pred pol ure,srečen ko lord in mi povedal da je lep burin ,on pa sam sred Tržaškega zaliva JADRA...juhu zanj..ni treba bogastva de je člouk srečen...

:D Yes, pravkar pa pršu domov in maloprej ko sem prišel na privez se je razvila ena mala nevihtica :) Je pa blo eno krasno večerno jadranje, več vredno kot ves dnar na tem svetu 8) :wink:
Uporabniški avatar
Marchi
Admiral
Prispevkov: 7095
Pridružen: Če Apr 17, 2008 11:08

OdgovorNapisal/-a Marchi » Ne Maj 28, 2017 23:59

Alesjo, don't drink and drive! :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4877
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

OdgovorNapisal/-a alesjo » Po Maj 29, 2017 09:42

Marchi napisal/-a:Alesjo, don't drink and drive! :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: , malo jadranja s tafrišno, pa tudi malo drink :wink:
Slika
Slika
Pa še Aleks09 je bil deležen malo tečaja jadranja :wink:
Slika
Pred sončnim zahodom nas še Marchi obišče :)
Slika
Daki

OdgovorNapisal/-a Daki » Po Maj 29, 2017 10:56

Ni vam hudega. Lepo 8)
Uporabniški avatar
Marchi
Admiral
Prispevkov: 7095
Pridružen: Če Apr 17, 2008 11:08

OdgovorNapisal/-a Marchi » Po Maj 29, 2017 11:12

Ko je padla noč, pa ...
Slika :lol:
Nazadnje spremenil Marchi, dne Po Maj 29, 2017 11:49, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4877
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

OdgovorNapisal/-a alesjo » Po Maj 29, 2017 11:46

:lol: :lol: ja ena brazda za posadit podvodni krompir je pa res nastala :wink: :lol: :lol:

Kdo je na strani

Po forumu brska: velikimedo in 10 gostov