3. ruta Morjeplovec.net - prijava

Dodajte kraje in zanimivosti, ki jih je vredno obiskati. Opišite vaše "rute", sidrišča in restavracije...

Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator, kr en

Uporabniški avatar
bolid
Admiral
Prispevkov: 2659
Pridružen: Če Maj 29, 2008 18:56
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a bolid » To Jun 28, 2011 11:24

Evo tudi jaz sem srečno prišel že domov :lol: Malo zmatran in skoraj brez glasa :( ampak do naslednja rute se bo glas že povrnil :lol: Ja družba je bila zopet odlična morje edino prvi dan slabo nato pa po vsaki prepluti milji lepše, moja posadka je tudi preživela in se že odločila da tako zadevo drugo leto nesmejo izpustit :wink:
Ure dnevi leta tečejo....
Matejc
Admiral
Prispevkov: 2593
Pridružen: To Maj 19, 2009 22:01
Kraj: SLO - HR, skratka EU

OdgovorNapisal/-a Matejc » To Jun 28, 2011 17:55

gregor.n napisal/-a:Evo banda je odplula proti Rabu, jaz sem ostal na Olibu, itak.
Kr en, ti pa verjetno bolj slabo spiš ane? Stari če bi ti vedu kaj se stvojo bivšo dogaja, jao jao.... :lol: :lol: (barko mislim)
lpg


Hja kr en nč bat... pjača.... ahh pustmo to... hladilniki pa fajn delajo ja... zalil smo jo dobr, oprana je pa tut že tko da se ji nikjer nč ne pozna :wink: :wink:

info za LIPNIK
najdu sm tvojo kapo u postli... jebemti :lol: :lol: :lol:

info za mile
torba od tvoje kitare se je tut pojaula na barki... tko da se mormo slišat....

cela ekipa, ki se je vozila celo noč pod jadrolinijinim katamaranom ima prepoved približevanja njihovim plovilom na eno miljo...

ja kr se pa tujih žensk tiče pa.... sm mislu da bo momačka ekipa.... pa so štoprake uletele polne robe.... no ja... takle mamo.......
Sm jo prpelu da bo kuhala kt mami, pa je pila kt ati...
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » To Jun 28, 2011 19:22

Kamenček za kamenčkom in bomo počasi sestavli mozaik :lol:
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Matejc
Admiral
Prispevkov: 2593
Pridružen: To Maj 19, 2009 22:01
Kraj: SLO - HR, skratka EU

OdgovorNapisal/-a Matejc » To Jun 28, 2011 20:27

sam mormo še najprej kamne najdet da bomo tole sestavl :)
Sm jo prpelu da bo kuhala kt mami, pa je pila kt ati...
pero123
Admiral
Prispevkov: 914
Pridružen: So Sep 04, 2010 23:50

OdgovorNapisal/-a pero123 » To Jun 28, 2011 21:48

evo doma, malo zdelan ruta uspela samo prekratko...
--Bodybanger--
Uporabniški avatar
kasaudio
Admiral
Prispevkov: 4126
Pridružen: Po Dec 13, 2010 08:32
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a kasaudio » To Jun 28, 2011 22:47

Uspešno doma, čoln spucan, vtis krasen, super je blo. Več ju3
gs nautica
Kontraadmiral
Prispevkov: 268
Pridružen: Sr Mar 04, 2009 18:51
Kraj: GROSUPLJE-KRK

OdgovorNapisal/-a gs nautica » To Jun 28, 2011 23:26

Res je blo super, družba taprava. Nepozabno.
Lp Žiga
Mirno morje.
janadino
Admiral
Prispevkov: 3977
Pridružen: Če Okt 11, 2007 14:57

OdgovorNapisal/-a janadino » Sr Jun 29, 2011 07:30

Končno v službi, da si malo spočijem. :lol:
Zgleda da bo treba tender nabavit, da bojo naslednjo leto z njimi dirke. :lol: In to pod ovirami, vmes pa ta kratkega spiti pri naših članih. :lol:
Krasna družba, lepo vreme, topla voda in hladna pijača ter odlična organizacija vseh večerij in privezov, skratka v nulo.
Guma je guma, zaenkrat.
Uporabniški avatar
Mike
Admiral
Prispevkov: 1373
Pridružen: To Jul 01, 2008 11:01
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Mike » Sr Jun 29, 2011 08:57

Bugar je v garaži. Spucan bo danes. Pa ene dve kile vijakov se mi valja po čolnu in jih bo treba nazaj prišraufat.

Drugače smo se pa imeli res dobro. Pogrešali smo nekaj članov. Hvala tudi vsem gostiteljem in potrpežljivim gostincem.

Matejc, kam ste se pa vi zgubili? Jest mam svečke še vedno prišparane.
V8 + Jet drive
Uporabniški avatar
kasaudio
Admiral
Prispevkov: 4126
Pridružen: Po Dec 13, 2010 08:32
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a kasaudio » Sr Jun 29, 2011 09:00

Mike pa še blatnikov ne pozab pršraubat. Kniping pa gasa
Uporabniški avatar
CC
Admiral
Prispevkov: 1071
Pridružen: To Maj 15, 2007 14:24
Kraj: Veleje~Dunat

OdgovorNapisal/-a CC » Sr Jun 29, 2011 09:17

dobro jutro vsem :lol:
vreme je zdržalo,mi tudi,v glavnem ruta je uspela v celoti.
kar se tiče podvigov nekaterih naših članov ne vem za kaj se gre,ker jaz sem večino rute prespal :lol:

Matejc,najbolj hladna pijača na tvoji barki,je bla voda,ker drugo se ni melo časa ohladit,me pa zanima kje sem zgubu-šlauhlos- :lol: :lol:

sva pa -sundenser in jaz-odprla selitveni servis ---jaz in ti s.p.----,da ne bova več delala na črno,ker se je nama število strank drastično povečalo.
delovni čas ostaja isti in sicer od 2 do 6 ujutro :lol: :lol:

mislim,da ste lahko bili vsi zadovoljni tako z hrano,pijačo,kot razvedrilnim programom,zato se že prijavljam na 4.ruto :wink:
če pa je bilo komu moteno spanje si je pa sam kriv,da ni raje bedel :lol:

aja še posebno obvestilo puncam letošnje rute-moj TILEN,vse lepo pozdravlja in obljublja za naslednje leto še boljšo nočno zabavo :shock:
Mike in Urke,boljš da jih pustita doma :lol:

uživajte in počakajmo na slike,če se bo kdo prepoznal :lol:
Lp CC
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Sr Jun 29, 2011 10:53

LIPNIK napisal/-a:uživajte in počakajmo na slike,če se bo kdo prepoznal :lol:


Teh pa ni in ni od nikoder. Po mojem niso šle skozi cenzuro :P
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Uporabniški avatar
Mike
Admiral
Prispevkov: 1373
Pridružen: To Jul 01, 2008 11:01
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Mike » Sr Jun 29, 2011 11:14

Lipnik moja je itak rekla da gre naslednje leto s Tilnom na ruto. Slikal je pa veliko Skiper, je pa možno da je pozabil dat spominsko kartico v fotoaparat.
V8 + Jet drive
bošta
Kapitan
Prispevkov: 205
Pridružen: Če Jul 02, 2009 19:14

OdgovorNapisal/-a bošta » Sr Jun 29, 2011 11:51

slike so.... upam da mi jih danes rata gor dat, šklocali pa so tudi mali Lipnik in pa lepša Mike in Urke. še jih nisem niti pogledal......

Lipnik za seltve pa mislim da ni treba s.p.-ja odpirat ker nebi blo problemov s prostovoljci.

Jandino ti pa ne rabiš tenderja ampak palce za tvoje smuče pa mislim da bi šlo :lol:
janadino
Admiral
Prispevkov: 3977
Pridružen: Če Okt 11, 2007 14:57

OdgovorNapisal/-a janadino » Sr Jun 29, 2011 12:45

Ja zgleda da se vsako leto bolj posadke mešajo med sabo, saj druženje je v redu. :lol:
Pogrešal sem edino Texa z njego bano in bovlo, sem bil kar žejen ob tej vročini.
Bošta, smo imeli srečo da je sneg zapadel da smo lahko smučali, namesto plic pa je kar "ta črni" vlekel. :lol:
Guma je guma, zaenkrat.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gosti