4. ruta Morjeplovec.net - plan, navodila, prijave in info

Dodajte kraje in zanimivosti, ki jih je vredno obiskati. Opišite vaše "rute", sidrišča in restavracije...

Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator, kr en

Uporabniški avatar
VirtoSailor
Kontraadmiral
Prispevkov: 233
Pridružen: Če Avg 05, 2010 16:47
Kraj: Velenje-Bunarina

OdgovorNapisal/-a VirtoSailor » Ne Jun 24, 2012 17:02

Jutri smo z dolfisijevo barko v Puli ce je se kdo za hladen pir, se hiter javit :)
Na kopnem želimo si varnih obal, na morju sonce in Maestral!
Uporabniški avatar
Mitja P
Admiral
Prispevkov: 2367
Pridružen: Ne Okt 19, 2008 19:04

OdgovorNapisal/-a Mitja P » Po Jun 25, 2012 01:17

Lep pozdrav vsem iz Silbe, kjer se fešta odvija na orto.
Harmonikar matra meh u nulo, po mandraču se razlega glas uglašenih pevcev, vreme pa nam je več kot naklonjeno.
Kogar ni, mu je lahko prekleto žal.

Lp iz Silbe.

:D :D :D
spyder
Admiral
Prispevkov: 691
Pridružen: Ne Mar 22, 2009 19:00
Kraj: portorož

OdgovorNapisal/-a spyder » Po Jun 25, 2012 10:29

In odmeva tudi preko valobrana na boje :D :D
Uporabniški avatar
luftar
Admiral
Prispevkov: 837
Pridružen: Pe Mar 21, 2008 16:23
Kraj: Ljubljana, Pula - Bunarina

OdgovorNapisal/-a luftar » Po Jun 25, 2012 15:59

Virtoseilor - trenutno se kopam v svinjskem zalivu. Zvečer bom v Bunarini. Lahko se vidimo! Lp Luftar
NAVIDEZNI SVOBODI NAVKLJUB
TE BARKA NAREDI SUŽNJA
tomaz_slo
Admiral
Prispevkov: 2393
Pridružen: Če Mar 25, 2010 15:28

OdgovorNapisal/-a tomaz_slo » Po Jun 25, 2012 20:23

Kje ste? 7 vas caka pri vinku.
Uporabniški avatar
pešekan
Admiral
Prispevkov: 2295
Pridružen: Pe Avg 26, 2011 10:58
Kraj: ilirska bistrica

OdgovorNapisal/-a pešekan » To Jun 26, 2012 09:34

a ste vsi celi prišli z rute? Kje se je odvijal kraj zločina? :lol:
Uporabniški avatar
bolid
Admiral
Prispevkov: 2659
Pridružen: Če Maj 29, 2008 18:56
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a bolid » To Jun 26, 2012 10:11

No tako, in je uspela še ena ruta, res pa je, da se je za večino zaključila dan prej kot je bil njen namen.Napoved vremena ni bila ravno najbolj rožnata, in veter je spet nam ponagajal in skrajšal nam en dan uživanja.Pot domov je bila zelo naporna, saj sem se vozil iz Dunata pa do mosta kar dve uri in pol, tako da sem prišel v varen zavetja svojega doma ob dveh ponoči.

Zahvala pa gre ADMINU, ki je zopet se izkazal in poskrbel za logistični del rute, in vsem nam ki smo skrbeli za pozitivno vzdušje na ruti. :wink:
Ure dnevi leta tečejo....
Matejc
Admiral
Prispevkov: 2593
Pridružen: To Maj 19, 2009 22:01
Kraj: SLO - HR, skratka EU

OdgovorNapisal/-a Matejc » To Jun 26, 2012 12:26

Kaj hvališ admina da je blo dobr če ni blo... Ni zrihtu da bi bla cesta prazna in smo se cjazl k afne do mosta... Za umik bi blo treba poskrbet ne pa tkole.... :wink:

Sandi sej veš mal je treba....

Ruta je bla za čisto 10ko... Kdor je bil prisoten to ve,kogar ni bilo naj mu bo prekleto žal....
Naj tem slednjim povem da je bilo za zabavo prvi večer poskrbljeno na dveh terasah in da letos ni izgovorov da muzika ni bla OK saj je bilo za vsak okus nekaj... In to do jutra!!
Za drugi večer bo pa LIPNIK napisal ker je imel on dežurstvo!!

Skratka vse 5!! Malo več pa napišem v kratkem....
Sm jo prpelu da bo kuhala kt mami, pa je pila kt ati...
bsc46
Admiral
Prispevkov: 736
Pridružen: To Dec 08, 2009 11:39
Kraj: Postojna

OdgovorNapisal/-a bsc46 » To Jun 26, 2012 13:24

Ne bo držalo. Admin je poskrbel tudi za gužvo na cesti. Ob 21.00 nas je peljal na večerjo in ob 23.30 ko smo krenili na pot ni bilo nikogar več na cesti.
Šurlice z tartufi pa so bile 1.liga. Domov prišel v torek ob 02.00 tako, da se je ruta končala po planu v torek 26.06.2012.
Vtise še zbiram, bilo pa je enkratno in adrenalinsko, kar imam še posebej rad.
Ljubitelj narave
bošta
Kapitan
Prispevkov: 205
Pridružen: Če Jul 02, 2009 19:14

OdgovorNapisal/-a bošta » To Jun 26, 2012 15:21

Odlično je blo, sicer kratko ampak sladko...
Lepo vas je bilo vse spet videti skupaj!

Se je videlo kar nekaj novitet - zanimivo in pohvalno!

Se pa je na žalos zgodilo da se nismo držali tako skupaj kot v preteklih letih. Sem kar pogrešal invazije na uvale pa kopanje in zabava... Bi bilo kar lepo videti vseh cca 50 bark v enem zalivu,...na kopanju.

Kopanje na Rabu je bilo super za na konec in peš od barke do barke je super varianta,....ni vroče in še pivo lahko zraven piješ.

5. Ruta mislim da tut bo!!!!........Že komaj čakam!!!!

Glede kolon na Krku,... Štartal sem ob 21:00 in v Malinski se je ustavilo, zato sem najprej zavil proti malinski in po stranski poti malo skrajšal čakanje nato ponovim isto zgodbo v Njivicah in še pri Omišalju 45 minut in sem na mostu. Podobna zgodba se lahko naredi še če greš takoj za mostom v Kraljevico - tukaj se izogneš največjemu delu!!! Na koncu sem bil 30 minut prej doma kot kolegi ki so štartali 20:15 iz mest Krk....

lp, Bošta
blze
Admiral
Prispevkov: 943
Pridružen: Ne Maj 02, 2010 17:41
Kraj: Il. Bistrica-Selce
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a blze » To Jun 26, 2012 15:23

Se pravi, da vas je blo na ruti 50% od prijavljenih? :?
Matejc
Admiral
Prispevkov: 2593
Pridružen: To Maj 19, 2009 22:01
Kraj: SLO - HR, skratka EU

OdgovorNapisal/-a Matejc » To Jun 26, 2012 15:27

blze napisal/-a:Se pravi, da vas je blo na ruti 50% od prijavljenih? :?

Kako si pa ti tole kalkulacijo dobil???
Sm jo prpelu da bo kuhala kt mami, pa je pila kt ati...
bošta
Kapitan
Prispevkov: 205
Pridružen: Če Jul 02, 2009 19:14

OdgovorNapisal/-a bošta » To Jun 26, 2012 15:32

Aja šraufalo se je pa tut to leto,... Za konec sta poskrbela Lipnik in Bolid z akrobacijami za dvig adrenalina,... Upam da se vsi zdravi in celi prispeli domov....
Uporabniški avatar
Mitja P
Admiral
Prispevkov: 2367
Pridružen: Ne Okt 19, 2008 19:04

OdgovorNapisal/-a Mitja P » To Jun 26, 2012 15:56

Fantje lep pozdrav iz Oliba kjer nas kar nekaj še nadaljuje ruto :D

Prvi večer v Balvanidi je bil fantastičen, drugi večer na Silbi pa še boljši.
Vsa zahvala gre Adminu za težko organizacijo na Silbi in za odlično večerjo. Komur pa letos ni bilo všeč pa naj raje drugič poje sendvič.
Večerja in družba je bila več kot odlična in okusna :D :D

Hvala Toniju za vlečenje meha in Adminu za matranje drata :D

Še ena velika zahvala pa gre našim sponzorjem, ki so nam omogočili majice, in upam, da bo vsaj kdo od vas izkoristil usluge, ki jih nudijo.

Lp Mitja
tomaz_slo
Admiral
Prispevkov: 2393
Pridružen: Če Mar 25, 2010 15:28

OdgovorNapisal/-a tomaz_slo » To Jun 26, 2012 19:58

Mile,DTM219 in jaz vas pozdravljamo iz Molata, jutri pa smo v Mulinah na Ugljanu. Ce je kdo v blizini naj se javi. Ruta je bila super, after ruta pa tudi.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 16 gostov