4. ruta Morjeplovec.net - plan, navodila, prijave in info
Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator, kr en
- VirtoSailor
- Kontraadmiral
- Prispevkov: 233
- Pridružen: Če Avg 05, 2010 16:47
- Kraj: Velenje-Bunarina
No tako, in je uspela še ena ruta, res pa je, da se je za večino zaključila dan prej kot je bil njen namen.Napoved vremena ni bila ravno najbolj rožnata, in veter je spet nam ponagajal in skrajšal nam en dan uživanja.Pot domov je bila zelo naporna, saj sem se vozil iz Dunata pa do mosta kar dve uri in pol, tako da sem prišel v varen zavetja svojega doma ob dveh ponoči.
Zahvala pa gre ADMINU, ki je zopet se izkazal in poskrbel za logistični del rute, in vsem nam ki smo skrbeli za pozitivno vzdušje na ruti.
Zahvala pa gre ADMINU, ki je zopet se izkazal in poskrbel za logistični del rute, in vsem nam ki smo skrbeli za pozitivno vzdušje na ruti.
Ure dnevi leta tečejo....
Kaj hvališ admina da je blo dobr če ni blo... Ni zrihtu da bi bla cesta prazna in smo se cjazl k afne do mosta... Za umik bi blo treba poskrbet ne pa tkole....
Sandi sej veš mal je treba....
Ruta je bla za čisto 10ko... Kdor je bil prisoten to ve,kogar ni bilo naj mu bo prekleto žal....
Naj tem slednjim povem da je bilo za zabavo prvi večer poskrbljeno na dveh terasah in da letos ni izgovorov da muzika ni bla OK saj je bilo za vsak okus nekaj... In to do jutra!!
Za drugi večer bo pa LIPNIK napisal ker je imel on dežurstvo!!
Skratka vse 5!! Malo več pa napišem v kratkem....
Sandi sej veš mal je treba....
Ruta je bla za čisto 10ko... Kdor je bil prisoten to ve,kogar ni bilo naj mu bo prekleto žal....
Naj tem slednjim povem da je bilo za zabavo prvi večer poskrbljeno na dveh terasah in da letos ni izgovorov da muzika ni bla OK saj je bilo za vsak okus nekaj... In to do jutra!!
Za drugi večer bo pa LIPNIK napisal ker je imel on dežurstvo!!
Skratka vse 5!! Malo več pa napišem v kratkem....
Sm jo prpelu da bo kuhala kt mami, pa je pila kt ati...
Ne bo držalo. Admin je poskrbel tudi za gužvo na cesti. Ob 21.00 nas je peljal na večerjo in ob 23.30 ko smo krenili na pot ni bilo nikogar več na cesti.
Šurlice z tartufi pa so bile 1.liga. Domov prišel v torek ob 02.00 tako, da se je ruta končala po planu v torek 26.06.2012.
Vtise še zbiram, bilo pa je enkratno in adrenalinsko, kar imam še posebej rad.
Šurlice z tartufi pa so bile 1.liga. Domov prišel v torek ob 02.00 tako, da se je ruta končala po planu v torek 26.06.2012.
Vtise še zbiram, bilo pa je enkratno in adrenalinsko, kar imam še posebej rad.
Ljubitelj narave
Odlično je blo, sicer kratko ampak sladko...
Lepo vas je bilo vse spet videti skupaj!
Se je videlo kar nekaj novitet - zanimivo in pohvalno!
Se pa je na žalos zgodilo da se nismo držali tako skupaj kot v preteklih letih. Sem kar pogrešal invazije na uvale pa kopanje in zabava... Bi bilo kar lepo videti vseh cca 50 bark v enem zalivu,...na kopanju.
Kopanje na Rabu je bilo super za na konec in peš od barke do barke je super varianta,....ni vroče in še pivo lahko zraven piješ.
5. Ruta mislim da tut bo!!!!........Že komaj čakam!!!!
Glede kolon na Krku,... Štartal sem ob 21:00 in v Malinski se je ustavilo, zato sem najprej zavil proti malinski in po stranski poti malo skrajšal čakanje nato ponovim isto zgodbo v Njivicah in še pri Omišalju 45 minut in sem na mostu. Podobna zgodba se lahko naredi še če greš takoj za mostom v Kraljevico - tukaj se izogneš največjemu delu!!! Na koncu sem bil 30 minut prej doma kot kolegi ki so štartali 20:15 iz mest Krk....
lp, Bošta
Lepo vas je bilo vse spet videti skupaj!
Se je videlo kar nekaj novitet - zanimivo in pohvalno!
Se pa je na žalos zgodilo da se nismo držali tako skupaj kot v preteklih letih. Sem kar pogrešal invazije na uvale pa kopanje in zabava... Bi bilo kar lepo videti vseh cca 50 bark v enem zalivu,...na kopanju.
Kopanje na Rabu je bilo super za na konec in peš od barke do barke je super varianta,....ni vroče in še pivo lahko zraven piješ.
5. Ruta mislim da tut bo!!!!........Že komaj čakam!!!!
Glede kolon na Krku,... Štartal sem ob 21:00 in v Malinski se je ustavilo, zato sem najprej zavil proti malinski in po stranski poti malo skrajšal čakanje nato ponovim isto zgodbo v Njivicah in še pri Omišalju 45 minut in sem na mostu. Podobna zgodba se lahko naredi še če greš takoj za mostom v Kraljevico - tukaj se izogneš največjemu delu!!! Na koncu sem bil 30 minut prej doma kot kolegi ki so štartali 20:15 iz mest Krk....
lp, Bošta
Fantje lep pozdrav iz Oliba kjer nas kar nekaj še nadaljuje ruto
Prvi večer v Balvanidi je bil fantastičen, drugi večer na Silbi pa še boljši.
Vsa zahvala gre Adminu za težko organizacijo na Silbi in za odlično večerjo. Komur pa letos ni bilo všeč pa naj raje drugič poje sendvič.
Večerja in družba je bila več kot odlična in okusna
Hvala Toniju za vlečenje meha in Adminu za matranje drata
Še ena velika zahvala pa gre našim sponzorjem, ki so nam omogočili majice, in upam, da bo vsaj kdo od vas izkoristil usluge, ki jih nudijo.
Lp Mitja
Prvi večer v Balvanidi je bil fantastičen, drugi večer na Silbi pa še boljši.
Vsa zahvala gre Adminu za težko organizacijo na Silbi in za odlično večerjo. Komur pa letos ni bilo všeč pa naj raje drugič poje sendvič.
Večerja in družba je bila več kot odlična in okusna
Hvala Toniju za vlečenje meha in Adminu za matranje drata
Še ena velika zahvala pa gre našim sponzorjem, ki so nam omogočili majice, in upam, da bo vsaj kdo od vas izkoristil usluge, ki jih nudijo.
Lp Mitja
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 16 gostov
