4. ruta Morjeplovec.net - plan, navodila, prijave in info
Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator, kr en
Upam, da bo povezava delala 
Nazadnje spremenil skiper1, dne To Jun 26, 2012 22:41, skupaj popravljeno 3 krat.
Morje da in morje vzame.
V Balvanidi nas je bilo 40 bark, na Silbi pa še verjetno več, tak da udeležba je bila.
Škoda, da nas je burja malo zmrdala, ampak dobro, smo en dan prej prišli in je tudi 4 dni trajalo, spanja pa glih za en dan.
Zadnja večerja odlična, nepozabna, hvala admin. Pot domov pa utrujajoča, sma prišla okrog pol štirih zjutraj.
Hvala vsem za prijetno druženje, se vidimo naslednje leto.
Moram pa priznati, da se enim leta kar poznajo, zdržijo samo en polčas.
Škoda, da nas je burja malo zmrdala, ampak dobro, smo en dan prej prišli in je tudi 4 dni trajalo, spanja pa glih za en dan.
Zadnja večerja odlična, nepozabna, hvala admin. Pot domov pa utrujajoča, sma prišla okrog pol štirih zjutraj.
Hvala vsem za prijetno druženje, se vidimo naslednje leto.
Moram pa priznati, da se enim leta kar poznajo, zdržijo samo en polčas.
Guma je guma, zaenkrat.
Hvala vsim za prijetno druženje in enkratno ruto. Lepo je videt tako floto pa ne samo v zalivih ampak tudi na morju. Admin hvala, da nam omogočiš tako prijetno srečanje. No meni in nekaterim je bilo dano, da smo zaključili ruto kot jr bila zamišljena na Rabu pri Vinkotu. Vsem ostalim pa upam, da so pripluli do varnega pristana. Slike bojo malo več ksno k tu na dopustu ne utegnem slikic gor dat. Pač dve mornarki zahtevajo svojo pozornost. Sicer pa jutri barčica v malo popravilo zamenjava akomulatorja pa vage pri sidru je pač popustilo.
Se vidimo naslednje leto.
Se vidimo naslednje leto.
pomisli in zgodilo se bo
bošta napisal/-a:Lipnik in Bolid z akrobacijami za dvig adrenalina,... Upam da se vsi zdravi in celi prispeli domov....
Kaj pa hočem, sicer niso bile to neke akrobacije mislim, da bolj sreča v nesreči, po eni strani sem prov vesel, da se je ruta zaključila, ker toliko pizdarij kot sem jih imel letos pa že dolgo ne.Mislim, da se preveč družim z Lipnikom
P.S.
Kje so prijave za peto ruto
Ure dnevi leta tečejo....
uživajte
Lp CC
-
CAR
- Admiral
- Prispevkov: 2375
- Pridružen: Sr Mar 26, 2008 19:54
- Kraj: Ljubljana - ACI Supetarska draga - Rab
TUdo letošnja ruta je uspela tako kot vse prejšne. Če se ne motim je bila ta najštevilčnejša do sedaj. Družba odlična, hrana prav tako, morje mirno
, muzika dobra, kolodont na mestu kot vsako leto . ...upam, da se letos ne bodo oglašali zopet posamezniki in kritizirali kako smo pijančevali, razgrajali...kajti, če niso imeli pritožb Italjani, ki so bili vezani z nami v zalivu jih tudi drugi ne morejo imeti.
You can't control the wind, but you can adjust your sails.
Ruta je bila spet odlična, kot ste že vsi povedali!
1. Izjemno me je presenetilo stanje v Balvanidi, saj sem bil mneja, da bo tako po barkah bolj slabo... Odlično, piknik bomo še ponovili! Tako pač ni pritožb, vsak je pojedel, kar mu je odgovarjalo oziroma kar si je prinesel s sabo. Če je česa manjkalo, je stopil do sosednje barke in spet smo s skupnimi močmi uspeli!
Sama fešta, diskoteka Spiritus, se pokorno javlja tudi za naslednjo, 5. ruto! Slaba stran je bila samo to, da smo jaz in moja posadka zjutraj potem 2 uri čistili in prali barko... Polito je bilo vse, od piva, lovranskega, cole, whiskya, krvi, tobačnega pepela... Ma ni da ni... Sicer pa nič razbito in po dveh urah, vse kot novo...
2. Večerja na Silbi:
Jah, spet smo naleteli na neorganiziranost, kar pa je očitno normalno, saj na otokih enostavno ne obstaja oštarija, ki bi bila sposobna sprejeti 100 in več lačnih in tudi žejnih ust... Vsi potem improvizirajo. Sicer hrana je bila za moj okus dobra, predjed hobotnica vrhunska, sladice pa tudi več kot odlične. Postrežba žal prepočasna, močno prepočasna, 2 natakarja, pazi to, še enkrat 2 natakarja za cca. 110 ljudi!!! Enostavno sta brat in sestra pregorela, mi pa ostali žejni. Ja no, oni so na ta račun popušili dodatnih 1000 EUR, ki bi jih mi zapili, tako pa smo se po večerji takoj dvignili in odšli... Seveda smo na večerjo prišli malo "srečni" z namenom, da gremo iz večerje "precej srečni", pa se nam je zgodilo to, da smo se vsi popolnoma otreznili...
Kako bo v naprej... Pomoje je bila to povsem zadnja skupna Morjeplovska večerja! Organizacija mi je vzela ogromno truda, dogovarjanja, klicov vsaki dan, klicov zadnji dan vsaki 2 uri... Koliko nas bo? Jah, žal natančno do osebe nisem mogel vedeti, kar se je na koncu pokazalo tudi, da jih je nekaj ostalo zunaj... Se jim opravičujem, vendar pač tako je bilo. Za v bodoče, pridemo nekam in se znajdemo sami po skupinah... Nekaj v eno oštarijo, drugi v drugo, tretji v tretjo...
3. Zadnja večerja je bila planirana na Rabu pri Vinkotu. Uničilo nam jo je vreme. Po eni strani mislim, da je to celo dobro, saj bi bili sedaj ZAGOTOVO razočarani tudi nad Vinkom! Zakaj? Zato, ker nas je enostavno preveč! Če bi bilo vreme lepo, bi nas na Rab na večerjo prišlo cca. 70, to pa je dvojno število, kar je Raj na Zemlji še sposoben normalno sprejeti! Vinko je priden in se zna obrnit in tako je bilo pri številki 50 še vse vredu, vednar so lani že pokali po šivih! Še dodatnih 20 oseb bi pokvarilo odlične vtise prejšnjih let...
4. Tisti, ki smo odpluli proti Krku, smo potem odšli na večerjo v Puntu k mojemu kolegu. Zahinavila sta samo Bošta in Bolid, ki pa sta zato, ker sta izdala Morjeplovce za kazen stala 2 uri v koloni!
Ostali ste poslušali moje izkušnje in na pot odšli ob 23:30, ter se po poti spraševali kaj je to gužva na cesti...
Večerjali smo enostavno, nič posebnega, vendar na koncu mislim, da je bilo za večino, ki niste na Krku ravno vsak vikend kar malo posebno. Šurlice so lokalna specialiteta in mislim, da ste jih vsi pohvalili. Upam, da iskreno, ne samo "reda radi"... Ko smo vse lepo pojedli, od šurlic za predjed, pa lignjev na 3 načine, zraven različne krompirčke in kar nekaj pijače je prišel račun 2.130 kun za 22 oseb. Bili smo eni od dražjih konob in plačali vse skupaj 100 kun po glavi. Očitno nas na ruti vsako leto kar lepo olupijo...
5. "Over all" sem z ruto ZELO zadovoljen, bili ste super, zabavali smo se, tudi pilo se je precej, vseeno pa ne toliko, da bi se delalo neke pizdarije. Vse je bilo ves čas pod kontrolo in povsod smo pustili dober vtis, kar me močno veseli. Tudi na VHF kanalu letos ni bilo nikakršnega preklinjanja, pošiljanja familije nekam kjer je enkrat že bila in podobnega, kar tja ne sodi in je tudi kaznivo! Še enkrat pohvala!
6. Kako bo naslednje leto? Mislim, da podobno, seveda z malimi spremembami! Upam, da bo vreme boljše kot letos in da spet naredimo 4 dnevno plovbo!
Na ruti se zagotovo vidimo spet med 22.06. in 25.06.2013!!! V ponedeljek 24. si rezervirajte dopust, da ne bo potem kakih izgovorov...
Čisto za konec še zahvala vsem zvestim članom, ki so mi tudi pomagali, hvala vsem ostalim, da ste prišli, bilo je nepozabno videti toliko ljudi na kupu, ko veš, da si krivec za to osebno ti.
Še posebej pa še enkrat iskrena hvala vsem našim sponzorjem, ki so nam omogočili izdelavo majic za vse udeležence! Oglejte si njihovo ponudbo in jim naredite nekaj profita!
Zlati sponzorji:
www.grafotrade.si
www.alegris.si
www.kombi.si
www.smtours.com
www.stal.si
www.navtis.eu
www.primusr.si
www.epl.si
www.jucca-nautica.si
www.sprintfotoknjiga.si
www.bigg-r.com
Srebrni sponzorji:
Monika Kocuvan s.p. (Frizerski studio Moni, Središče ob Dravi)
Milena Selevšek s.p. (Gogi, trgovina s tekstilom, Trebnje)
1. Izjemno me je presenetilo stanje v Balvanidi, saj sem bil mneja, da bo tako po barkah bolj slabo... Odlično, piknik bomo še ponovili! Tako pač ni pritožb, vsak je pojedel, kar mu je odgovarjalo oziroma kar si je prinesel s sabo. Če je česa manjkalo, je stopil do sosednje barke in spet smo s skupnimi močmi uspeli!
Sama fešta, diskoteka Spiritus, se pokorno javlja tudi za naslednjo, 5. ruto! Slaba stran je bila samo to, da smo jaz in moja posadka zjutraj potem 2 uri čistili in prali barko... Polito je bilo vse, od piva, lovranskega, cole, whiskya, krvi, tobačnega pepela... Ma ni da ni... Sicer pa nič razbito in po dveh urah, vse kot novo...
2. Večerja na Silbi:
Jah, spet smo naleteli na neorganiziranost, kar pa je očitno normalno, saj na otokih enostavno ne obstaja oštarija, ki bi bila sposobna sprejeti 100 in več lačnih in tudi žejnih ust... Vsi potem improvizirajo. Sicer hrana je bila za moj okus dobra, predjed hobotnica vrhunska, sladice pa tudi več kot odlične. Postrežba žal prepočasna, močno prepočasna, 2 natakarja, pazi to, še enkrat 2 natakarja za cca. 110 ljudi!!! Enostavno sta brat in sestra pregorela, mi pa ostali žejni. Ja no, oni so na ta račun popušili dodatnih 1000 EUR, ki bi jih mi zapili, tako pa smo se po večerji takoj dvignili in odšli... Seveda smo na večerjo prišli malo "srečni" z namenom, da gremo iz večerje "precej srečni", pa se nam je zgodilo to, da smo se vsi popolnoma otreznili...
Kako bo v naprej... Pomoje je bila to povsem zadnja skupna Morjeplovska večerja! Organizacija mi je vzela ogromno truda, dogovarjanja, klicov vsaki dan, klicov zadnji dan vsaki 2 uri... Koliko nas bo? Jah, žal natančno do osebe nisem mogel vedeti, kar se je na koncu pokazalo tudi, da jih je nekaj ostalo zunaj... Se jim opravičujem, vendar pač tako je bilo. Za v bodoče, pridemo nekam in se znajdemo sami po skupinah... Nekaj v eno oštarijo, drugi v drugo, tretji v tretjo...
3. Zadnja večerja je bila planirana na Rabu pri Vinkotu. Uničilo nam jo je vreme. Po eni strani mislim, da je to celo dobro, saj bi bili sedaj ZAGOTOVO razočarani tudi nad Vinkom! Zakaj? Zato, ker nas je enostavno preveč! Če bi bilo vreme lepo, bi nas na Rab na večerjo prišlo cca. 70, to pa je dvojno število, kar je Raj na Zemlji še sposoben normalno sprejeti! Vinko je priden in se zna obrnit in tako je bilo pri številki 50 še vse vredu, vednar so lani že pokali po šivih! Še dodatnih 20 oseb bi pokvarilo odlične vtise prejšnjih let...
4. Tisti, ki smo odpluli proti Krku, smo potem odšli na večerjo v Puntu k mojemu kolegu. Zahinavila sta samo Bošta in Bolid, ki pa sta zato, ker sta izdala Morjeplovce za kazen stala 2 uri v koloni!
Večerjali smo enostavno, nič posebnega, vendar na koncu mislim, da je bilo za večino, ki niste na Krku ravno vsak vikend kar malo posebno. Šurlice so lokalna specialiteta in mislim, da ste jih vsi pohvalili. Upam, da iskreno, ne samo "reda radi"... Ko smo vse lepo pojedli, od šurlic za predjed, pa lignjev na 3 načine, zraven različne krompirčke in kar nekaj pijače je prišel račun 2.130 kun za 22 oseb. Bili smo eni od dražjih konob in plačali vse skupaj 100 kun po glavi. Očitno nas na ruti vsako leto kar lepo olupijo...
5. "Over all" sem z ruto ZELO zadovoljen, bili ste super, zabavali smo se, tudi pilo se je precej, vseeno pa ne toliko, da bi se delalo neke pizdarije. Vse je bilo ves čas pod kontrolo in povsod smo pustili dober vtis, kar me močno veseli. Tudi na VHF kanalu letos ni bilo nikakršnega preklinjanja, pošiljanja familije nekam kjer je enkrat že bila in podobnega, kar tja ne sodi in je tudi kaznivo! Še enkrat pohvala!
6. Kako bo naslednje leto? Mislim, da podobno, seveda z malimi spremembami! Upam, da bo vreme boljše kot letos in da spet naredimo 4 dnevno plovbo!
Na ruti se zagotovo vidimo spet med 22.06. in 25.06.2013!!! V ponedeljek 24. si rezervirajte dopust, da ne bo potem kakih izgovorov...
Čisto za konec še zahvala vsem zvestim članom, ki so mi tudi pomagali, hvala vsem ostalim, da ste prišli, bilo je nepozabno videti toliko ljudi na kupu, ko veš, da si krivec za to osebno ti.
Še posebej pa še enkrat iskrena hvala vsem našim sponzorjem, ki so nam omogočili izdelavo majic za vse udeležence! Oglejte si njihovo ponudbo in jim naredite nekaj profita!
Zlati sponzorji:
www.grafotrade.si
www.alegris.si
www.kombi.si
www.smtours.com
www.stal.si
www.navtis.eu
www.primusr.si
www.epl.si
www.jucca-nautica.si
www.sprintfotoknjiga.si
www.bigg-r.com
Srebrni sponzorji:
Monika Kocuvan s.p. (Frizerski studio Moni, Središče ob Dravi)
Milena Selevšek s.p. (Gogi, trgovina s tekstilom, Trebnje)
Nazadnje spremenil admin, dne Sr Jun 27, 2012 23:10, skupaj popravljeno 1 krat.
Pozdravljeni morjeplovci
Tudi meni je bilo na 4. Ruti super.
Na Balvanidi žur do daske- zjutraj glavobol.
Na Silbi malo tolerance, ker sem naslednji dan računal še na Vinkota, vendar nas je na žalost vreme....Lipnik upam da nisi hud, ker sem omagal na tvoji žurki
Se pa strinjam z Sandijem' da se ne organizira več skupnih večerij- vsak naj se znajde po svoje- sedaj se že toliko poznamo da se z lahkoto razdelimo v skupine ter povečerjamo po svojem izboru. Po večerji pa se mogoče določi lokacija za skupni žur kot je bila npr. na Balvanidi diskoteka Spiritus (Sandi se opravičujem za moje fušanje ob tvojem virtuoznem igranju kitare- drugič bom samo odpiral usta
)
V glavnem se prijavljam na 5. Ruto- če sem posnel kakšno sliko jo prilepim kasneje- trnutno še plujem in z androidom to ne gre ravno najbolje.
Tudi meni je bilo na 4. Ruti super.
Na Balvanidi žur do daske- zjutraj glavobol.
Na Silbi malo tolerance, ker sem naslednji dan računal še na Vinkota, vendar nas je na žalost vreme....Lipnik upam da nisi hud, ker sem omagal na tvoji žurki
Se pa strinjam z Sandijem' da se ne organizira več skupnih večerij- vsak naj se znajde po svoje- sedaj se že toliko poznamo da se z lahkoto razdelimo v skupine ter povečerjamo po svojem izboru. Po večerji pa se mogoče določi lokacija za skupni žur kot je bila npr. na Balvanidi diskoteka Spiritus (Sandi se opravičujem za moje fušanje ob tvojem virtuoznem igranju kitare- drugič bom samo odpiral usta
V glavnem se prijavljam na 5. Ruto- če sem posnel kakšno sliko jo prilepim kasneje- trnutno še plujem in z androidom to ne gre ravno najbolje.
KJER SE KOPNO KONČA SE ŽIVLJENJE ZAČNE
4. ruta je bila super. Kar se tiče vremena je malo ponagajalo ampak mamo za naslednjič dobropis. Tudi večerja na Silbi je bila čisto ok, pač premale kapacitete za toliko ljudi... hrana pa ok. Ne moreš čudežov pričakovat. Kokr je bilo videt, je oštarij na Silbi dovolj tudi če bi nas bilo še malo več. Definitivno je bolše da za 5. ruto jemo po oštarijah po skupinah, vsak si naroči kar mu paše, teži kelnarju kot mu paše,... adminu pa se ne bo treba po telefonu raztrgat da takšno stvar organizira.
Pravzaprav je vse res potekalo tako kot mora in če ma letos kdo pripombe da kaj ni blo ok, pol mu ni pomoči.
Najbolše pa smo definitivno jedli tisti, ki smo šli v Punat... Šurlice in lignji so bli za popi...t dobri. Svaka čast.
Bom tudi jaz nekaj slikic in malo opisa v katkem pripravil... Fino bi pa bilo če bi si medsebojno podelili slike, seveda v originalni kvaliteti. Obstaja več načinov izvedbe, če nam je ratal ruto spelat dajmo še to...
Sandi, še 1x hvala za ves trud.
LP
Pravzaprav je vse res potekalo tako kot mora in če ma letos kdo pripombe da kaj ni blo ok, pol mu ni pomoči.
Najbolše pa smo definitivno jedli tisti, ki smo šli v Punat... Šurlice in lignji so bli za popi...t dobri. Svaka čast.
Bom tudi jaz nekaj slikic in malo opisa v katkem pripravil... Fino bi pa bilo če bi si medsebojno podelili slike, seveda v originalni kvaliteti. Obstaja več načinov izvedbe, če nam je ratal ruto spelat dajmo še to...
Sandi, še 1x hvala za ves trud.
LP
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov

