4. ruta Morjeplovec.net - plan, navodila, prijave in info

Dodajte kraje in zanimivosti, ki jih je vredno obiskati. Opišite vaše "rute", sidrišča in restavracije...

Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator, kr en

Uporabniški avatar
Piki
Admiral
Prispevkov: 2224
Pridružen: To Avg 28, 2007 21:45
Kraj: Ljubljana-Opatija

OdgovorNapisal/-a Piki » Sr Jan 02, 2013 13:01

Super !
Wolf
Kontraadmiral
Prispevkov: 260
Pridružen: Če Feb 25, 2010 20:03
Kraj: KRANJ- VOLME

OdgovorNapisal/-a Wolf » Sr Jan 02, 2013 19:41

Bimmer

vidim, da ti je čez praznike malo udarila nostalgija po plovbi- lepo narejeno.
KJER SE KOPNO KONČA SE ŽIVLJENJE ZAČNE
Uporabniški avatar
Bimmer
Viceadmiral
Prispevkov: 481
Pridružen: So Apr 23, 2011 11:34
Kraj: Bled

OdgovorNapisal/-a Bimmer » Sr Jan 02, 2013 19:43

Hvala lepa vsem. Seveda se mi že trga po morju. In seveda z novim letom so se že pričele priprave. Dej priprav je tudi ta "teaser", da nas bo na letošnji ruti še več! :)
Plovilo: ALA MOANA II
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Sr Jan 02, 2013 21:39

Bimmer napisal/-a:?..... da nas bo na letošnji ruti še več! :)


Ooo, ne ! Že lani smo silbansko gostinstvo spravili v overboost?

Drugače pa Bimmer, super filmček. Pa še s p(ri)znanimi igralci! :P
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Sr Jan 02, 2013 21:56

Odličen filmček, v moji glavi pa lepi spomini na vse 4 pretekle rute... :D
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Sr Jan 02, 2013 21:58

admin napisal/-a:?.v moji glavi pa lepi spomini na vse 4 pretekle rute... :D


Kolikor je pač notri lahko sploh teh spominov ostalo :lol: :lol: :lol:
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Sr Jan 02, 2013 22:03

kr en napisal/-a:
admin napisal/-a:?.v moji glavi pa lepi spomini na vse 4 pretekle rute... :D


Kolikor je pač notri lahko sploh teh spominov ostalo :lol: :lol: :lol:


Prvi "black out" v življenju, nedelja 30.12.2012 zgodaj zvečer, manjka pol ure filma! Matejc & Admin @ Rijeka & Opatija :evil: :evil: :evil:
Matejc
Admiral
Prispevkov: 2593
Pridružen: To Maj 19, 2009 22:01
Kraj: SLO - HR, skratka EU

OdgovorNapisal/-a Matejc » Sr Jan 02, 2013 22:18

Dej se hvalt!!!

Filmček je pa top in zdaj bom še težje čakal plovbo in 5.ruto.... Še prej pa Morjeplovski Beli dan!!! In tudi tam upam da se vidimo!!!
Sm jo prpelu da bo kuhala kt mami, pa je pila kt ati...
jest
Viceadmiral
Prispevkov: 387
Pridružen: To Jan 11, 2011 18:18
Kraj: Litija - Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a jest » Če Jan 03, 2013 15:03

Že peglamo dilce :D
Pozdrav iz Srca Slovenije!
Matejc
Admiral
Prispevkov: 2593
Pridružen: To Maj 19, 2009 22:01
Kraj: SLO - HR, skratka EU

OdgovorNapisal/-a Matejc » Če Jan 03, 2013 15:05

jest napisal/-a:Že peglamo dilce :D

Ja le dej.... Pa apartma najd za predpriprave sej veš kje :wink: :wink:
Sm jo prpelu da bo kuhala kt mami, pa je pila kt ati...
Daniel
Kapitan fregate
Prispevkov: 109
Pridružen: Pe Jul 18, 2008 21:37
Kraj: Prlekija

OdgovorNapisal/-a Daniel » Če Jan 03, 2013 21:44

Uf, le kdaj bomo tudi neuvrščeni prišli do tega, financminister je skrajno zadrgnjen :D Sicer pa prelepo, čeljust kar pade :D
polanc
Admiral
Prispevkov: 9473
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » Če Jan 03, 2013 21:46

Kdor jamra mu je baje treba vzet prav en pregovor.
Daniel
Kapitan fregate
Prispevkov: 109
Pridružen: Pe Jul 18, 2008 21:37
Kraj: Prlekija

OdgovorNapisal/-a Daniel » Če Jan 03, 2013 22:13

Pridi in vzami :D Vile so gratis.

Ma moramo najprej porihtat stanovanje, vse kar je v tem videu pa so nekako pobožne želje ali povedano drugače otroške sanje, ki čakajo na uresničitev :) Čas jih bo uresničil, mi je pa žal vsake rute, ob kateri ostanem na kopnem...
polanc
Admiral
Prispevkov: 9473
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » Če Jan 03, 2013 22:22

Jaz sem bil sredi gradnje hiše, moj sin Rok je bil pa le tisto leto star 4 leta in nikol več,Kupil sem T300 banco in Tomos 4,prikolo pa mi je prijatelj posodil.
Pustil sem z odrom obdano hišo in napol položen stiropor na fasadi,vpregel mojo staro Stoenko in hajd na morje za 7 dni v Maredo,plačilo preko Lisce na tri obroke.Še danes se mi zdi da slišim vriskanje poba...oci torja vžgal Roki pelu...
Življenje gre prehitro naprej sam prepozno se tega zavemo...Na ruti so tudi plovila za 3 ali 4 jurje,ne le ona tadraga po 200 ke...Se prav ne rabiš loto zadet za na ruto..
LP Iztok
Daniel
Kapitan fregate
Prispevkov: 109
Pridružen: Pe Jul 18, 2008 21:37
Kraj: Prlekija

OdgovorNapisal/-a Daniel » Če Jan 03, 2013 22:39

Polanc, lepo zapisano. Okrog naju še sicer nič mladine ne vriska, se pa veselimo dne, ko bo. Prav dobro se zavedam vsega kar si zapisal in prelagam, računam... Vem, da enkrat bo, prišel bo dan, ko se bomo srečali na ruti, nekateri z banami, nekateri pa z masažnimi banami :) Držal se bom tistega...kamen na kamen... bana :)

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov