Joško za kafe sem tebe določil, da boš ceneje skoz prišel, jest bom že dal za pivo. Je pa res zjutraj ob 7 ko jest švigam dol mal prezgodaj za pivo.
No ja, če ne prej pa takrat ko pridem po radio
Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator, kr en

Tex napisal/-a:PS: Novinec, a ne bo nič "mivka" pela čez zimo ?
.


pajer1 napisal/-a:kr en napisal/-a:K O N Č N O![]()
Evo, kdor čaka, očitno dočaka. Jutri pa res gremo. Zvečer v Trogir, nato pa vanka! Kdor se bo potepal po južno dalmatinskih otokih vabljen na pijačo. Prapor "Morjeplovec" je izobešen !
Mej se!
LP
.
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov