smo na dopustu

Dodajte kraje in zanimivosti, ki jih je vredno obiskati. Opišite vaše "rute", sidrišča in restavracije...

Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator, kr en

Uporabniški avatar
Mitja P
Admiral
Prispevkov: 2367
Pridružen: Ne Okt 19, 2008 19:04

OdgovorNapisal/-a Mitja P » Ne Okt 24, 2010 20:47

Ja Novinec, potem sem te pa zgrešil za kakšno urico. Dež pa je bil ponoči kakšno urico, nedelja pa je bila delno oblačna z kakšnim sončnim žarkom, prav prijetno za kak sprehod in delo na barki.

Joško za kafe sem tebe določil, da boš ceneje skoz prišel, jest bom že dal za pivo. Je pa res zjutraj ob 7 ko jest švigam dol mal prezgodaj za pivo.

No ja, če ne prej pa takrat ko pridem po radio :D
Uporabniški avatar
Tex
Admiral
Prispevkov: 8355
Pridružen: Sr Mar 28, 2007 00:28
Kraj: Morje

OdgovorNapisal/-a Tex » Ne Okt 24, 2010 22:17

Mitja,ti se kar norca delaj, jaz ti nič po glavi ne skačem, pač pa ti skačeš z flašo po marini ! Ni kaj dobra je bila, si mel srečo da sem moral dam,pa še večjo srečo, da ni bilo acvnuka dol, ker on bi ti pa še antifriz spil iz motorjev !
Žal so pri meni hladilniki prazni, saj pospravljamo za zimo,še dobro da ima Mitja :twisted:
No pa se elektrarno mi je nekdo odšraufal...
Jah, en vikend se moramo zmenit, pa da v Nonotu zaloge medice pospravimo !

PS: Novinec, a ne bo nič "mivka" pela čez zimo ?

PS2 ; Joško, bom jaz pijančka enkrat privlekel, na JUPI če sam ne zna v Koper zavit, meni bo ratalo...
SlikaSlika
“There’s no point having a boat if you don’t use it!”
Uporabniški avatar
Novinec
Admiral
Prispevkov: 2569
Pridružen: Pe Feb 15, 2008 22:41
Kraj: Sailing on the world
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Novinec » Ne Okt 24, 2010 22:36

Tex napisal/-a:PS: Novinec, a ne bo nič "mivka" pela čez zimo ?

.



Mivka čez zimo ni interesantna. To pa še ne pomeni, da sem dal barko v zmrzovalnik in jo globoko zamrznil. Ostalo mi je še glavno jadro zvito v jamborju, pa tudi motor imam in poln rezervoar goriva. Torej, čakamo na lepo vreme, sonček in mirno morje. Potem pa jadralno obleko gor, kapo, rokavice in se gremo malo popeljati ob Istri.
Je pa res, da ne bom več vsak vikend v Poreču. Vaju pokličem, ko bom dol.

LP
:wink:
"Morje je med vsemi opojnostmi najbolj opojno!"
...........................................................(J.H.)
ben
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 132
Pridružen: Ne Feb 22, 2009 12:53
Kraj: Zasavje- Umag

OdgovorNapisal/-a ben » Po Okt 25, 2010 10:04

Hojla.

Ja Novinec nimaš pojma kaj zamujaš v Červarju,glavna atrakcija sta dva HINO mešetarja v marini :lol: :lol: ,najmanjši ključ,ki ga imata v rokah je 32 in"šmirasta"do komolcev :lol: :lol: :lol: ,pa same hvale na forumu kok so spil,le česa,pomojem živce eden drugemu,živa tuga. :shock: :shock: :lol: :lol:
Ko pa zapuščam marino ,pa zopet presenečenje,opazim nek hibridni PICK UP z generatorjem na kesonu,le kako to deluje? :?:

Vsaka podobnost je zgolj namerna. :lol: :lol: :lol:

Lp. Ben
Uporabniški avatar
navigator
Viceadmiral
Prispevkov: 445
Pridružen: To Maj 05, 2009 13:12
Kraj: LJUBLJANA

OdgovorNapisal/-a navigator » Po Okt 25, 2010 14:57

Tisti hibridni Pick Up-u pa sem tudi jaz opazil.. zanimiv pristop pogona če zmanjka nafte..ampak mislim da brez Mitja P tole ne šlo nikamor..
MORJE, ŠIROKA CESTA..
Uporabniški avatar
Mitja P
Admiral
Prispevkov: 2367
Pridružen: Ne Okt 19, 2008 19:04

OdgovorNapisal/-a Mitja P » Po Okt 25, 2010 15:50

Hibridni pick up je spet Texov, sej se spomne vse kar se normalni ljudje nebi.
Je rekel, da mora imeti avto vsaj 8 ognjev, ker pa ima tisti nissanček samo 4 smo mu vrgli še agregat na prtljažnik, da je vsaj blizu 8 :D

No ja, pa idejo je imel, da bi ga kar vžgali in bi se na štrom domov peljal, vmes pa bi lahko še komu priklopil sekolar da nažaga drva za tele hladne dni.

Ja Novinec, kot je rekel Ben se pri nas v Červarju dogaja celo leto.

Še malo pa bomo cigota z ringlšpili spodili preč in pogruntali kaj novega :D Mogoče kakšne Hino dirke :D :D

Lp Mitja
Uporabniški avatar
Tex
Admiral
Prispevkov: 8355
Pridružen: Sr Mar 28, 2007 00:28
Kraj: Morje

OdgovorNapisal/-a Tex » Po Okt 25, 2010 20:12

Fantje vi se kar zajebavajte, jaz sem pa sedaj brez generatorja...
Če do poletja ne bo delal, na tretji ruti , ne bo ledu !
Mitja pošlji mi slike ! Earl čaka ,da robo pošlje !

Ben, ti pa še kaj pridi, ker taki, ki pa sabo prinesejo pijačo, so pa zmer dobrodošli, sej veš, Mitja se sam hvali, pol ima pa prazen hladilnik !
Navigator ja pa kar pobegnil, ko je Mitja tako z pijačo grozil, ga ni bilo do večera !
SlikaSlika

“There’s no point having a boat if you don’t use it!”
ben
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 132
Pridružen: Ne Feb 22, 2009 12:53
Kraj: Zasavje- Umag

OdgovorNapisal/-a ben » To Okt 26, 2010 09:43

Hojla.

Nikar me preveč ne vabi,ker včasih je bolje,da vas obišče cunami kakor jaz žejen. 8)

Lp.Ben
Uporabniški avatar
navigator
Viceadmiral
Prispevkov: 445
Pridružen: To Maj 05, 2009 13:12
Kraj: LJUBLJANA

OdgovorNapisal/-a navigator » To Okt 26, 2010 11:38

Navigator ni nikamor pobegnil, če kaj vem, Tex-a ni bilo v nedeljo, samo Mitja je pa vseeno prišel na obisk..in sem bil zelo vesel, da sem ga imel na barki. :wink: kakorkoli že, mal me musklfiber matra, pa žal ne od barke al pa od naše.. moral sem obrat masline, da mi ne popadajo dol..
MORJE, ŠIROKA CESTA..
Uporabniški avatar
Tex
Admiral
Prispevkov: 8355
Pridružen: Sr Mar 28, 2007 00:28
Kraj: Morje

OdgovorNapisal/-a Tex » To Okt 26, 2010 20:22

Tex je mel komando ,da mora dam :oops:
Ampak enkrat še letos pa lahk kakšenga spijemo, na zaključek stare sezone...
SlikaSlika

“There’s no point having a boat if you don’t use it!”
Uporabniški avatar
navigator
Viceadmiral
Prispevkov: 445
Pridružen: To Maj 05, 2009 13:12
Kraj: LJUBLJANA

OdgovorNapisal/-a navigator » Sr Okt 27, 2010 07:57

Hmja..zato imam jaz komandantko raje s sabo :twisted: spili pa menda bomo kakega, do snega sicer ni daleč, sodeč po današnjem jutru, a bolj ko bo hladno, bolj se bo prilegla kaka kačja slina,,.
MORJE, ŠIROKA CESTA..
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Če Jun 30, 2011 22:08

K O N Č N O :!:

Evo, kdor čaka, očitno dočaka. Jutri pa res gremo. Zvečer v Trogir, nato pa vanka! Kdor se bo potepal po južno dalmatinskih otokih vabljen na pijačo. Prapor "Morjeplovec" je izobešen !
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Uporabniški avatar
pajer1
Admiral
Prispevkov: 5982
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 17:39
Kraj: Ljubljana, Marina Umag

OdgovorNapisal/-a pajer1 » Če Jun 30, 2011 22:55

kr en napisal/-a:K O N Č N O :!:

Evo, kdor čaka, očitno dočaka. Jutri pa res gremo. Zvečer v Trogir, nato pa vanka! Kdor se bo potepal po južno dalmatinskih otokih vabljen na pijačo. Prapor "Morjeplovec" je izobešen !


Mej se!

LP


.
pajer 1

Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
Matejc
Admiral
Prispevkov: 2593
Pridružen: To Maj 19, 2009 22:01
Kraj: SLO - HR, skratka EU

OdgovorNapisal/-a Matejc » Če Jun 30, 2011 23:39

pajer1 napisal/-a:
kr en napisal/-a:K O N Č N O :!:

Evo, kdor čaka, očitno dočaka. Jutri pa res gremo. Zvečer v Trogir, nato pa vanka! Kdor se bo potepal po južno dalmatinskih otokih vabljen na pijačo. Prapor "Morjeplovec" je izobešen !


Mej se!

LP


.

Se pridružujem pajerju, pa dodajam da sm fouš :wink:
Sm jo prpelu da bo kuhala kt mami, pa je pila kt ati...
Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Prispevkov: 4409
Pridružen: Pe Apr 04, 2008 10:26
Kraj: Zanzibar
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor.n » Če Jun 30, 2011 23:42

No fajn, v Trogirju maš Braneta40, smo bili skupaj do danes, ko smo šli vsak po svoje iz Salija. :wink:
lpg
https://medisken.si

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov