Morje 1.Maj

Dodajte kraje in zanimivosti, ki jih je vredno obiskati. Opišite vaše "rute", sidrišča in restavracije...

Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator, kr en

acvnuk
Viceadmiral
Prispevkov: 340
Pridružen: Ne Jun 08, 2008 21:56
Kraj: Tržič - Krk,Klimno

OdgovorNapisal/-a acvnuk » Pe Apr 29, 2011 09:23

Cel vikend bo lepo, tko da gremo spakirat pa akcija, via Červar!
Uporabniški avatar
Tex
Admiral
Prispevkov: 8355
Pridružen: Sr Mar 28, 2007 00:28
Kraj: Morje

OdgovorNapisal/-a Tex » Pe Apr 29, 2011 14:45

kwa bos pa ti pakiral ? akumolatorje ?

Evo gas gas...
SlikaSlika
“There’s no point having a boat if you don’t use it!”
Uporabniški avatar
bladzo
Admiral
Prispevkov: 963
Pridružen: Ne Okt 26, 2008 21:45
Kraj: Lj-Portorož
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a bladzo » Pe Apr 29, 2011 20:38

Danes bil v zloglasnem Červarju... Od "ta glasnih" nikogar! Kaj, a je pijače zmanjkalo...
Uporabniški avatar
Tex
Admiral
Prispevkov: 8355
Pridružen: Sr Mar 28, 2007 00:28
Kraj: Morje

OdgovorNapisal/-a Tex » Ne Maj 01, 2011 18:49

Bladzo, sorry, čisto preveč delavni, samo, saj si videl..... fukušima dobesedno !
SlikaSlika

“There’s no point having a boat if you don’t use it!”
Uporabniški avatar
Novinec
Admiral
Prispevkov: 2569
Pridružen: Pe Feb 15, 2008 22:41
Kraj: Sailing on the world
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Novinec » Ne Maj 01, 2011 19:45

Zdaj imam na morju malo časa pa sem se odločil pokazati kako je bilo na začetku, ko je bilo še vse v redu:

Slika


....... ob vrnitvi pa....... skoraj 6 ur in 14 Nm:

Slika

:cry:
LP
"Morje je med vsemi opojnostmi najbolj opojno!"
...........................................................(J.H.)
Uporabniški avatar
Tex
Admiral
Prispevkov: 8355
Pridružen: Sr Mar 28, 2007 00:28
Kraj: Morje

OdgovorNapisal/-a Tex » Ne Maj 01, 2011 21:56

samo patent pomožnega motorja pa zmaga :lol:
SlikaSlika

“There’s no point having a boat if you don’t use it!”
Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Prispevkov: 4409
Pridružen: Pe Apr 04, 2008 10:26
Kraj: Zanzibar
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor.n » Ne Maj 01, 2011 23:31

No in zdaj naj še eden šimfa čez japončke. Tohatsu 2,5km pelje 11metrsko jadrnico. :wink:
lpg
https://medisken.si
Uporabniški avatar
Tex
Admiral
Prispevkov: 8355
Pridružen: Sr Mar 28, 2007 00:28
Kraj: Morje

OdgovorNapisal/-a Tex » Po Maj 02, 2011 00:03

"pelje"
SlikaSlika

“There’s no point having a boat if you don’t use it!”
Uporabniški avatar
evovii
Admiral
Prispevkov: 2775
Pridružen: Sr Nov 14, 2007 14:30

OdgovorNapisal/-a evovii » Po Maj 02, 2011 22:00

bladzo napisal/-a:Danes bil v zloglasnem Červarju... Od "ta glasnih" nikogar! Kaj, a je pijače zmanjkalo...


Mal si bil prezgoden. Vsi "ta glasni" smo bli na kupu... sam ognjemet je pa zmagal :D :D
Veter v laseh, travarca v zobeh ;)
Uporabniški avatar
Tex
Admiral
Prispevkov: 8355
Pridružen: Sr Mar 28, 2007 00:28
Kraj: Morje

OdgovorNapisal/-a Tex » To Maj 03, 2011 09:57

Ah, ko je Bladzo prišel, smo bili še v "elementu vzdrževanja" bark, da ne bom napisal da črni do komplcev :lol:
Pol je pa kliznil,...
Bladzo, lahko bi prespal, vsi smo bili, in ničesar ni zmanjkalo, no edino pameti... :oops:
Evovii no pa ti si pozabu štok-kolo pa pir v baru...

PS: kakšna je bila pot nazaj ?
SlikaSlika

“There’s no point having a boat if you don’t use it!”
Uporabniški avatar
evovii
Admiral
Prispevkov: 2775
Pridružen: Sr Nov 14, 2007 14:30

OdgovorNapisal/-a evovii » To Maj 03, 2011 13:11

V nedeljo je kar dobro pihalo tko da je šlo nazaj kot raketa :D :D Drugače pa sva prišla domov kot sva planirala.

Kar pa se pozabljene pijače tiče pa :oops: :oops: sem mislu za zjutraj pršparat :)

No ja večer je bil popolen... čevapi, travarica, šampanjec, ognejmet, nočno kopanje... za zaključek pa še vlamljanje v morjeplovski avto .... ta štorija je bila tudi zanimiva :D :D

Uglavnem moja je bila čist navdušena :D
Veter v laseh, travarca v zobeh ;)
acvnuk
Viceadmiral
Prispevkov: 340
Pridružen: Ne Jun 08, 2008 21:56
Kraj: Tržič - Krk,Klimno

OdgovorNapisal/-a acvnuk » To Maj 03, 2011 15:08

Bladzo res je, prekmalu si odšel, čez dan smo delali, proti večeru smo bli pa vse bolj glasni!

Evovii lepo vaju je blo spoznat, piknik v soboto je res uspel, meni je bilo vrhunsko, pa tudi nočno kopanje se je zame srečno končalo, telefoni delajo, denar se je posušil, tko da je vse ok.

Pa štorija z zaklenjenimi ključi v morjeplovski avto je bla tut huda ja, ko so mi enkrat avto odprli po 1,5urnem vlamlanju, sem pa ugotovil da ključev ni tam kjer sem mislil, v avtu, ampak so se našli na čolnu! :lol:

No v nedeljo nas je obiskal še Mike z boljšo polovico tako da nas je bilo ta vikend kar nekaj v Červarju.

U glavnem vikend je uspel, upam da sobotni žur čimprej ponovimo, meni je bilo vrhunsko, edino Mitjap se pritožuje, pravi da se še zmer slabo počuti, zgleda da mu kakšna hrana ni pasala :)
acvnuk
Viceadmiral
Prispevkov: 340
Pridružen: Ne Jun 08, 2008 21:56
Kraj: Tržič - Krk,Klimno

OdgovorNapisal/-a acvnuk » To Maj 03, 2011 15:10

Aja Tex se strinjsam s tabo, pamet nas je pa res zapustila že na poti iz Kranja proti Červarju :lol:
Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Prispevkov: 4409
Pridružen: Pe Apr 04, 2008 10:26
Kraj: Zanzibar
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor.n » To Maj 03, 2011 18:58

Drugače pa se tale Červobil sindrom počasi seli tudi v Biograd. Čez praznike se je v našo marino na novo "naselilo",kar nekaj Dolenjčkov. Zobar, najeb... sva ga. Tile tvoji "zemljaki" so... :roll: Drugače pa je do sedaj v marini občasno smrdelo po nafti, ko so Avstrijci kurblali svoje muzejske primerke, sedaj pa ima duh po Šmarnici. :lol:
maligani press
https://medisken.si
Uporabniški avatar
Mitja P
Admiral
Prispevkov: 2367
Pridružen: Ne Okt 19, 2008 19:04

OdgovorNapisal/-a Mitja P » To Maj 03, 2011 20:10

No fantje, sem šele danes prišel malo k sebi, da lahko Bladzotu in vsem nejevernim tomažem predložim en tehten dokaz, da je Červarski sindrom na čase že povsem ušel iz vajeti.

No takole nekako smo se začeli grupirati in pripravljati na "kao" kresovanje in obenem še praznovanje prijateljevega roj. dne.
Vse skupaj smo začinili z prekleto dobrimi čevapi in obilo sladkih in malo manj sladkih opojnih substanc.

Slika

Slika

Za dobro varnost in počutje smo nahranili še marinerota (na kolesu)

Slika

Družbo so nam delale tudi fletne morjeplovke

Slika

Slika

Namesto kresa, smo na pomolu zakurili kar z ognjemetom, po tem pa se je zabava razvilo do zgodnjih jutranjih ur. Marinero je bil podkupljen, tako, da nas ni nihče preganjal in smo nemoteno nadaljevali rajanje.

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Evo, tako, nekaj utrinkov letošnjega kresovanja v Červarju, vsem, ki ste predčasno odšli (Bladzo)ali pa vas sploh ni bilo (Mike), je lahko prekleto žal.

Lep Červarski pozdrav !!!

P.s.
Slike so namenoma bolj motne, da imate lažjo predstavo kakšen pogled na svet smo imeli prisotni :D
Nazadnje spremenil Mitja P, dne Sr Maj 04, 2011 19:08, skupaj popravljeno 1 krat.

Kdo je na strani

Po forumu brska: miranK in 7 gostov