Novo leto 2013

Dodajte kraje in zanimivosti, ki jih je vredno obiskati. Opišite vaše "rute", sidrišča in restavracije...

Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator, kr en

al

Novo leto 2013

OdgovorNapisal/-a al » Sr Avg 29, 2012 21:11

Ja, ja... Saj vem, da je še poletje ampak meni tako čas leti...

No, nima veze.
Skratka lani smo tri jadrnice kruzale deset dni med Krkom, Cresom in Rabom, kjer smo praznovali novo leto. Ni bilo nič posebnega. Na Rabu, mislim.

Letos sicer ne vem kam me odnese a vseeno malo razmišljam, da skočim na barko v tem času.
Mogoče bi bilo za zmet se na, recimo Olibu, in se parkiramo na pomol pa še pokličemo, no kako mu je že ime..., k ma kafič tam...

Ma kaj vem... Razmišljam.
Lepo prosim, nič ne organiziram ali kaj takega. Samo sprašujem...
acvnuk
Viceadmiral
Prispevkov: 340
Pridružen: Ne Jun 08, 2008 21:56
Kraj: Tržič - Krk,Klimno

OdgovorNapisal/-a acvnuk » Sr Avg 29, 2012 21:24

Kakšno bo pa letos vreme za novo leto? :lol: :lol: :lol:
al

OdgovorNapisal/-a al » Sr Avg 29, 2012 21:30

acvnuk napisal/-a:Kakšno bo pa letos vreme za novo leto?


Ja to sem pa ravno gledal. Pravijo da bo 31.12. zjutraj še rahla burja, potem se bo pa umirilo. Delno oblačno bo zjutraj 1. januarja.
Potem pa 2. januarja potegne jugo, kar bo super za vračanje na sever.
Napovedanih je okoli 7 stopinj čez dan in okoli 1 ponoči.

:twisted: :twisted:
Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Prispevkov: 4409
Pridružen: Pe Apr 04, 2008 10:26
Kraj: Zanzibar
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor.n » Sr Avg 29, 2012 21:41

Milivoj je čez zimo doma, v Reki in ga ni na Olibu :wink: , še Ivan je ponavadi čez novo leto v Borovnici. :wink:
https://medisken.si
al

OdgovorNapisal/-a al » Sr Avg 29, 2012 21:45

gregor.n napisal/-a:Milivoj je čez zimo doma, v Reki in ga ni na Olibu :wink: , še Ivan je ponavadi čez novo leto v Borovnici. :wink:


Milivoj ja... pozabu sem ime.
Vem, da je doma s familjo a lej, deset bark, jurčka ojrov... ma veš da pride (al da pa vsaj ključe od kafiča :lol: )
Sej bomo vse pospravl... :roll:
CAR
Admiral
Prispevkov: 2375
Pridružen: Sr Mar 26, 2008 19:54
Kraj: Ljubljana - ACI Supetarska draga - Rab

OdgovorNapisal/-a CAR » Sr Avg 29, 2012 21:47

Nas je bilo na Rabu lansko leto 5 bark in smo se imeli prav fino.
You can't control the wind, but you can adjust your sails.
al

OdgovorNapisal/-a al » Sr Avg 29, 2012 21:52

CAR napisal/-a:Nas je bilo na Rabu lansko leto 5 bark in smo se imeli prav fino.


Samo ne v mestu Rab, ker tam smo bili mi edini?
Tudi mi smo se imeli fino a "žurka" v šotoru je bila bolj komemoracija...
acvnuk
Viceadmiral
Prispevkov: 340
Pridružen: Ne Jun 08, 2008 21:56
Kraj: Tržič - Krk,Klimno

OdgovorNapisal/-a acvnuk » Sr Avg 29, 2012 21:53

Mi smo bili v Červarju in je blo tut fajn, nepozabno, prvega januarja pa tkole. . .

Slika

Enim je blo tko vroče da so šli še v vodo. . .
Uporabniški avatar
od kapitana zena
Admiral
Prispevkov: 1092
Pridružen: Po Dec 05, 2011 12:43

OdgovorNapisal/-a od kapitana zena » Pe Avg 31, 2012 10:25

Al, lepo te prosim, ne tako hitro!!! Midva sva šele na 2/3 načrtovane poletne poti. Božansko toplo je, voda 25, vetra žal malo premalo (ga bo, seveda drugič, toliko več!). Kdo ve, kaj naju čez kak mesec, čaka po Jadranu navzgor? Cap. Morgan ima na Saint freres en cel gavon rezerviran! Upam, da povezava:"Halo Bing, kako brat?" še deluje.. hihihi.
al

OdgovorNapisal/-a al » Pe Avg 31, 2012 10:57

od kapitana žena napisal/-a:Al, lepo te prosim, ne tako hitro!!! Midva sva šele na 2/3 načrtovane poletne poti. Božansko toplo je, voda 25, vetra žal malo premalo (ga bo, seveda drugič, toliko več!). Kdo ve, kaj naju čez kak mesec, čaka po Jadranu navzgor? Cap. Morgan ima na Saint freres en cel gavon rezerviran! Upam, da povezava:"Halo Bing, kako brat?" še deluje.. hihihi.


Vidva sta lahko šele na 2/3 a tuki bo vsak čas začel snežit:)
Jaz grem danes v BTC po novoletna darila, da ne bo gužve:)
Captain Morgans je pa tabu tema tam nekje južno od 41. vzporednika :roll:
CAR
Admiral
Prispevkov: 2375
Pridružen: Sr Mar 26, 2008 19:54
Kraj: Ljubljana - ACI Supetarska draga - Rab

OdgovorNapisal/-a CAR » Pe Avg 31, 2012 13:51

Al, ne v Supetarski dragi, v mestu pa smo bili peš.
You can't control the wind, but you can adjust your sails.
al

OdgovorNapisal/-a al » Pe Avg 31, 2012 13:59

CAR napisal/-a:Al, ne v Supetarski dragi, v mestu pa smo bili peš.


Aha. Ker mi smo bili čez v marini parkirani... Edini seveda... oz na žalost...
Za na rivi pa ni za biti, ker tam vse leti v vodo:)
Uporabniški avatar
od kapitana zena
Admiral
Prispevkov: 1092
Pridružen: Po Dec 05, 2011 12:43

OdgovorNapisal/-a od kapitana zena » Pe Avg 31, 2012 16:40

Administrator!
Konec avgusta se mi zdi tema "Novo leto 2013" XXX! :evil:
al

OdgovorNapisal/-a al » Pe Avg 31, 2012 17:21

od kapitana žena napisal/-a:Administrator!
Konec avgusta se mi zdi tema "Novo leto 2013" XXX! :evil:


hahaha :lol: :lol:
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Pe Avg 31, 2012 23:25

A moramo dati AL-u ukor? :lol: :lol:

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti