dopust 2012

Dodajte kraje in zanimivosti, ki jih je vredno obiskati. Opišite vaše "rute", sidrišča in restavracije...

Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator, kr en

Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4877
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

dopust 2012

OdgovorNapisal/-a alesjo » Ne Jan 13, 2013 21:09

Nekaj utrinkov z dopusta, od bakarca do čiovega in nazaj. Pozno popoldan start, nato večerja na krkuSlika
rabSlika
uvala rakovica, maunSlika
na murterju dežSlika
blizu primoštenaSlika
žirjeSlika
pašmanSlika
ugljanSlika
počitek na molatuSlika
za marendo boSlika
sončni zahod, olibSlika
v šibkem vetru, silba ilovikSlika
sončni zahod, ilovikSlika
bonaca ilovik pagSlika
niti sapice, motorček predeSlika
pod velebitomSlika
krk mala lukaSlika
krk mostSlika
in bakar, preplutih 380nm in konec veselja po treh tednihSlika
Slika
Nazadnje spremenil alesjo, dne Če Mar 07, 2013 11:15, skupaj popravljeno 3 krat.
Uporabniški avatar
Tex
Admiral
Prispevkov: 8355
Pridružen: Sr Mar 28, 2007 00:28
Kraj: Morje

OdgovorNapisal/-a Tex » Ne Jan 13, 2013 23:01

Kje ste pa ven barko dajali, ker vidim zadaj 3288...
SlikaSlika
“There’s no point having a boat if you don’t use it!”
Uporabniški avatar
Marchi
Admiral
Prispevkov: 7095
Pridružen: Če Apr 17, 2008 11:08

OdgovorNapisal/-a Marchi » Ne Jan 13, 2013 23:16

Lepo, uživancija!
Kakšna jadrnica je to?
A sta imela kakšen motor?
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Ne Jan 13, 2013 23:49

Lepo!

Tale dvig barke bo pa pri Horvatu v Bakarcu... Teli hribi v ozadnju me pa ne morejo scat pelat z uganko, ker jih gledam 2x na teden... :lol: :lol:
CAR
Admiral
Prispevkov: 2375
Pridružen: Sr Mar 26, 2008 19:54
Kraj: Ljubljana - ACI Supetarska draga - Rab

OdgovorNapisal/-a CAR » Po Jan 14, 2013 08:51

Ja je v Bakarcu, ker se zadaj vidi Nebeška cesta
You can't control the wind, but you can adjust your sails.
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4877
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

OdgovorNapisal/-a alesjo » Po Jan 14, 2013 11:02

Res je tako,marinca pri horvatu v bakarcu barka pa je samogradnja po načrtih avar 20 ft motor izvenkrmni ki je skrit v prostoru pod mizico v kokpitu, tohatsu 6. l.p. vsem.
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4877
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

OdgovorNapisal/-a alesjo » Po Jan 14, 2013 11:14

Še eno slikco sm pozabuSlika
Nazadnje spremenil alesjo, dne Če Mar 07, 2013 11:20, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
pajer1
Admiral
Prispevkov: 5982
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 17:39
Kraj: Ljubljana, Marina Umag

OdgovorNapisal/-a pajer1 » Po Jan 14, 2013 15:58

alesjo napisal/-a:Še eno slikco sm pozabu
Slika


Riba=ime barke!

Lahko malo pokomentiraš na kakšen način si uplenil ribo. Na tej strani nima rane na gobcu. Odtisa mreže tudi ni videt. Torej ujeta na vobler z leve strani?

LP

.
pajer 1

Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4877
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

OdgovorNapisal/-a alesjo » Po Jan 14, 2013 16:41

Riba je palamida, tako se imenuje tudi jadrnica, ujeta pa je na svežo sardelo v tržaškem zalivu lani novembra, to je redkost da palamido najdeš v severnem jadranu, zgleda da je šla malo na dopust v severne kraje, slikana pa je doma ko je bla barka na prikolici. l.p.
Uporabniški avatar
pajer1
Admiral
Prispevkov: 5982
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 17:39
Kraj: Ljubljana, Marina Umag

OdgovorNapisal/-a pajer1 » Po Jan 14, 2013 16:49

.

alesjo napisal/-a:Riba je palamida, tako se imenuje tudi jadrnica, ujeta pa je na svežo sardelo v tržaškem zalivu lani novembra, to je redkost da palamido najdeš v severnem jadranu, zgleda da je šla malo na dopust v severne kraje, slikana pa je doma ko je bla barka na prikolici. l.p.


Veš da ni več taka redkost. Se kar pogosto pojavlja na zahodni strani tržaškega zaliva. Vsaj take informacije imam jaz.

LP

.
pajer 1



Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4877
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

OdgovorNapisal/-a alesjo » Po Jan 14, 2013 17:02

Slika
To pa so dobrote izpod peke od prejšnjega tedna. Jaz sm palamido prvič ujel na našem koncu, pa tud nisem slišal da bi jo kdo, se pa pogosto ulovi lice in tudi kaki gof.
Uporabniški avatar
pešekan
Admiral
Prispevkov: 2295
Pridružen: Pe Avg 26, 2011 10:58
Kraj: ilirska bistrica

OdgovorNapisal/-a pešekan » To Jan 15, 2013 12:08

admin napisal/-a:Lepo!

Tale dvig barke bo pa pri Horvatu v Bakarcu... Teli hribi v ozadnju me pa ne morejo scat pelat z uganko, ker jih gledam 2x na teden... :lol: :lol:


Uprašanje je če jih zmeraj vidiš :wink: :roll: :roll: :roll:
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » To Jan 15, 2013 23:07

pešekan napisal/-a:
admin napisal/-a:Lepo!

Tale dvig barke bo pa pri Horvatu v Bakarcu... Teli hribi v ozadnju me pa ne morejo scat pelat z uganko, ker jih gledam 2x na teden... :lol: :lol:


Uprašanje je če jih zmeraj vidiš :wink: :roll: :roll: :roll:


:lol: :lol: :lol:
Pa veš kako je, ko sem v severnem bavarcu, takrat sem bolj ko ne na 0.0
Je pa res, da včasih malo zaspano gledam ali pa se sredi noči mimo peljem, pa spet nič hribov ne vidim... :lol:
Uporabniški avatar
pešekan
Admiral
Prispevkov: 2295
Pridružen: Pe Avg 26, 2011 10:58
Kraj: ilirska bistrica

OdgovorNapisal/-a pešekan » Sr Feb 27, 2013 12:52

NI SLIK
pale
Admiral
Prispevkov: 1905
Pridružen: Pe Okt 19, 2007 06:34
Kraj: ˇljubljana

OdgovorNapisal/-a pale » Sr Feb 27, 2013 14:51

slike zginle :shock:

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov