3. ruta Morjeplovec.net - komentiranje

Dodajte kraje in zanimivosti, ki jih je vredno obiskati. Opišite vaše "rute", sidrišča in restavracije...

Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator, kr en

CAR
Admiral
Prispevkov: 2375
Pridružen: Sr Mar 26, 2008 19:54
Kraj: Ljubljana - ACI Supetarska draga - Rab

3. ruta Morjeplovec.net - komentiranje

OdgovorNapisal/-a CAR » Sr Jun 29, 2011 20:55

Tema je razdeljena iz teme, 3. ruta - pogled z Lune, ker smo zašli iz krasne reportaže MarjanaT.

Tukaj pa sedaj nadaljujemo z nestrinjanjem, strinjanjem, vtisi in pripombami... :D

Administrator

*******************************

....gre pa nam, da smo dobra družba, da si medseboj pomagamo tudi v stiski, da nas je iz leta v leto več na ruti.....IN ZAKAJ BI SE SRAMOVALI VESELJAČENJA ENKRAT LETNO? Prav je tako, da se ljudje razživijo in razveseljijo. Nihče ni povzročal ne škode in ne vandalizma.
You can't control the wind, but you can adjust your sails.
Uporabniški avatar
pajer1
Admiral
Prispevkov: 5981
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 17:39
Kraj: Ljubljana, Marina Umag

OdgovorNapisal/-a pajer1 » Sr Jun 29, 2011 21:01

.

CAR, očitno ne veš vsega!

Si prekmalu zaspal na boji?

LP

.
pajer 1

Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8826
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Sr Jun 29, 2011 22:10

pajer1 napisal/-a:.

CAR, očitno ne veš vsega!

Si prekmalu zaspal na boji?

LP

.


Pajer, brez skrbi, CAR ni spal, ker je dobil obisk...

Selitveni servis je bil nujen in je bil v planu za ponedeljek zjutraj, pa se je zgodil že ponoči...

Glede ostalega pa je tako, da smo nekateri bili res malo preglasni. Se opravičujem v imenu vseh, je pa tudi res, da razen glasnega petja nismo naredili druge škode. JBG, nismo popolni. :wink:

MarjanT, super reportaža! Glede kritike pa se strinjam!
Uporabniški avatar
mamaMicka
Admiral
Prispevkov: 4811
Pridružen: To Jan 11, 2011 17:27

OdgovorNapisal/-a mamaMicka » Sr Jun 29, 2011 22:26

...
Nazadnje spremenil mamaMicka, dne Če Jun 30, 2011 08:55, skupaj popravljeno 1 krat.
Matejc
Admiral
Prispevkov: 2593
Pridružen: To Maj 19, 2009 22:01
Kraj: SLO - HR, skratka EU

OdgovorNapisal/-a Matejc » Sr Jun 29, 2011 22:53

admin napisal/-a:
pajer1 napisal/-a:.

CAR, očitno ne veš vsega!

Si prekmalu zaspal na boji?

LP

.


Pajer, brez skrbi, CAR ni spal, ker je dobil obisk...

Selitveni servis je bil nujen in je bil v planu za ponedeljek zjutraj, pa se je zgodil že ponoči...

Glede ostalega pa je tako, da smo nekateri bili res malo preglasni. Se opravičujem v imenu vseh, je pa tudi res, da razen glasnega petja nismo naredili druge škode. JBG, nismo popolni. :wink:

MarjanT, super reportaža! Glede kritike pa se strinjam!


podpis pod vse kar ste napisal vsi, razen pod selitve bomo mogl še kšno rečt....

je pa res da nas kapetan s Silbe vse lepo pozdravlja :oops: :oops: :oops:
Sm jo prpelu da bo kuhala kt mami, pa je pila kt ati...
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8826
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Sr Jun 29, 2011 23:00

Tole ste pomoje malo zabluzili, ker eni mislijo, da se je delala kakšna škoda...
Sem napisal, škoda, vandalizem in podobno kar je napisal zgoraj mamaMicka ni niti pod razno bilo na ruti. Je pa res, da smo bili (pre)glasni, to pa je tudi vse!!!
janadino
Admiral
Prispevkov: 3977
Pridružen: Če Okt 11, 2007 14:57

OdgovorNapisal/-a janadino » Če Jun 30, 2011 07:11

Marjan, odlična reportaža, krasne slike.
Glede večerje pa je bilo že vnaprej znano, kakšna bo cena, tudi na Iloviku, odstopanja pa ni bilo, je bilo lepo razloženo zakaj 200KUN. Glede galame pa je res, da smo malo pretiravali, ampak žal, taki smo, veselo je bilo, te je en dan v letu.
Ostali pa, ki niste bili prisotni pa prosim, da se vzdržite komentarjev. Naredila se ni popolnoma nobena škoda, razen da je bil nekaterim kraten spanec. Enim še malo bolj.
Guma je guma, zaenkrat.
Uporabniški avatar
pajer1
Admiral
Prispevkov: 5981
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 17:39
Kraj: Ljubljana, Marina Umag

OdgovorNapisal/-a pajer1 » Če Jun 30, 2011 07:43

.


je bilo lepo razloženo zakaj 200KUN


Bolj kot cena je zame sporna kvaliteta in količina, ter uporabljene surovine.

lp


Naredila se ni popolnoma nobena škoda,


Daj prjatu preberi si še enkrat reportažo-komentar.



lp
.
pajer 1



Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
janadino
Admiral
Prispevkov: 3977
Pridružen: Če Okt 11, 2007 14:57

OdgovorNapisal/-a janadino » Če Jun 30, 2011 08:07

Če ne bomo končali, bomo zaglavili.
Guma je guma, zaenkrat.
mledni
Poročnik korvete
Prispevkov: 54
Pridružen: So Avg 28, 2010 12:47
Kraj: CE, Bled, Lošinj
Kontakt:

ruta

OdgovorNapisal/-a mledni » Če Jun 30, 2011 08:14

Tud jaz sem spal sredi ˝akcije˝ in morm rečit, da res nisem spal ampak sem se smejal kot že dolg ne...

Super je blo in če nebi blo tako kot je blo, bi blo pa dolgočasno!

Komi čakam naslednjo!!!

LP
Otočki, skrite plaže,...off-road =)
Uporabniški avatar
mamaMicka
Admiral
Prispevkov: 4811
Pridružen: To Jan 11, 2011 17:27

OdgovorNapisal/-a mamaMicka » Če Jun 30, 2011 08:23

...
Nazadnje spremenil mamaMicka, dne Če Jun 30, 2011 08:55, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
kasaudio
Admiral
Prispevkov: 4115
Pridružen: Po Dec 13, 2010 08:32
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a kasaudio » Če Jun 30, 2011 08:40

Joj mamaMicka si zafilozofiral kr neki. Ruta je bila odlična, družba tudi, vandalizem in karkoli druzga je greh tu omenjat. Res dobra družba je bila.

Ti se raj rute udeleži.............
Uporabniški avatar
mamaMicka
Admiral
Prispevkov: 4811
Pridružen: To Jan 11, 2011 17:27

OdgovorNapisal/-a mamaMicka » Če Jun 30, 2011 08:57

kasaudio napisal/-a:Joj mamaMicka si zafilozofiral kr neki. Ruta je bila odlična, družba tudi, vandalizem in karkoli druzga je greh tu omenjat. Res dobra družba je bila.

Ti se raj rute udeleži.............

je tako bolje?
Bi se udelezil, samo peš ne gre!

Razpizdil vas je Pajer1 in Marjan, serjete zdaj pa po meni :?
Brezveze...
Uporabniški avatar
CC
Admiral
Prispevkov: 1071
Pridružen: To Maj 15, 2007 14:24
Kraj: Veleje~Dunat

OdgovorNapisal/-a CC » Če Jun 30, 2011 10:08

nihče nas ni razpizdil,ker spoštujemo mnenje vsakega,je pa res da so nekateri člani bolj umirjeni,nekaterim sploh ne paše večja družba,nekateri so pa malo zagrenjeni.
galama je zmotila predvsem tiste,ki so bili z nami letos prvič,ker si res verjetno niso znali predstavljati,da smo zmožni zdržat ruto skoraj brez spanja.glede petja letos res nismo bili najbolj uglašeni,ker je manjkal kak član,ki drži intonacijo,smo se pa vseeno trudli po najboljših močeh :lol:
bomo pa drugo leto postavli ozvočenje,da se nam ne bo treba dret kot živali :lol:
na ruti so tudi posadke z malimi otroki,ki jih prav tako zbudimo sredi noči,pa nam niso nikoli preveč zamerili,ker pač vedo,da rabimo samo nekaj za žejo in da bomo hitro šli naprej :lol:
glede hrane se ne smemo pritoževat,ker je bilo vse v naprej dogovorjeno,probleme je imel kot vedno admin,ker se ljudje nikoli ne držijo tega,kar se prej dogovorijo.
kar se pa tiče vandalizma,ga na rutah garantirano nikoli ni bilo in ga ne bo :!:
edina škoda ki je bila kdaj koli povzročena na ruti je bila 1.leto,ko smo imeli karambol z selevenovo jadrnico,pa še takrat je bil kriv domač ribič,ki je bil še bolj pribit kot midva z carjem :lol: :lol:
nikomur ne mislim solit pameti,ampak ste vsi vedeli v kaj se spuščate,tudi tisti ki ste bili z nami prvič,ker ste sigurno spremljali na forumu poteke in reportaže prvih dveh rut,tako da -posle jebanja nema kajanja :wink:
tudi dirke tenderjev,nočno bujenje posadk in petje na pomolu je tradicija na rutah in tega vsekakor ne bomo ukinjali :roll:
vsi ki smo galamli cele noči smo pravi prijatelji,ki komaj čakamo,da se srečamo in tega nam ne more nihče preprečit :!:

moje mnenje-ruta je uspela v celoti kot je bilo zamišljeno,vmes se pojavijo manjši nesporazumi,ki jih hitro rešimo,lačen ni bil nihče,žejen še manj,nesreče ni bilo,kar je najbolj pomembno-tu mislim predvsem na BUGARA in njegovo posadko,ker je pač najmanjši in z največ poguma :lol:
tako da živela ruta številka 4 :wink:

pa naj se sedaj nihče ne razpizdi,ker mu bom vrnil :wink:
Lp CC
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8826
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Če Jun 30, 2011 11:26

Moj komentar okrog hrane:

1. dan:
SLABO! Jedel sem meso. Da ne bo odojka, kot sem se zmenil, sem vam povedal že takoj na štartu rute. Lastnik se je ustrašil da nas ne bo in tako je predlagal prehod na kremenatlce... S tem sem se strinjal jaz že v sredo, ker je bilo takrat potrebno naročiti odojka. Torej, da ni bilo odojka sem kriv tudi jaz. Nisem strokovnjak za ribo, vendar kar sem videl prvi dan mi ni delovalo ravno kaj posebej okusno. Tudi količinsko je bilo revščina.
Predjed, rižota z morskimi sadeži je bila tudi ena velika revščina, oprana, brez okusa, riž pa "al dente", kar mene pri rižu močno moti, pri pašti pa obožujem. Sladica palačinke so bile za moj okus čisto super, čeprav so se nekateri pritoževali, da limona ne paše v palačinko... No pri palačinkah pohvala restavraciji, saj sem bil dogovorjen za samo eno palačinko na osebo, pa smo potem dobili normalno porcijo z dvema...
Cena, pač drago. Meni je bil 24 EUR oziroma je gazda preračunal to v 175 HRK. Postregli so menda 78 menijev in 3 otroške! To smo tudi plačali!
Zakaj je prišlo na osebo več ne vem, je pa opcija, da je nekdo jedel, pa ni plačal ali pa nas je gazda enostavno nategnil in zaračunal nekaj menijev več. V to ne verjamem preveč...

2. dan:
Hrana za moj okus bistveno boljša, jedel sem zopet meso, teletina iz pod peke je bila ODLIČNA! Slišal sem komentarje, da je bilo zanič, da je bilo zelo mastno... Mogoče je res, samo nekateri imamo radi malo bolj mastno... Vseeno mislim, da je bilo večini ljudi druga večerja bolj všeč od prve. Se motim?
Cena, takšna kot dogovorjeno. Koliko smo zapravili pa je bilo nekje v teh okvirih.

3. dan:
Hrana že po tradiciji lanske rute zagotovo najboljša. Riba je poskočila v kategoriji na prvo, postregli so Orado, ki je izgledala super in tudi zraven mene so jo hvalili. Jaz sem spet jedel meso in moram priznati, da je bilo odlično! Zeleni poper, rules!
Cena, spet kot po tradiciji najnižja v treh dneh!
Jutranja jajčka so bila tudi super, tako da zahvala Vinkotu!

Končni vtis? Na Hrvaškem se je SLABO! In to slabo se močno plača! Žal je tako... Verjemite, da če je kdo užaljen in jezen zaradi slabe hrane, majhne količine in visoke cene, sem to jaz!!! Jaz sem organiziral in počutim se odgovornega, čeprav sem roko na srce v naprej vedel, da kakšnih gurmanskih mojstrovin ne bomo doživeli...
In še primerjava... Včeraj sem bil na kosilu v stari Ljubljani, neskončno sexy oštarija, ambient starega mestnega jedra itak "raj na zemlji", vse popolno, natakarica res prijazna... Bili smo štirje, pojedli 4 kosila z juho, glavno jedjo, solato in sladico, zraven pa spili vsak eno brezalkoholno pijačo. In cena? Reci in piši 43,70 EUR!!! Na glavo lahko rečemo torej nekje 11 EUR ali 80 HRK... Daleč od tistega, kar smo plačevali po Iloviku in Istu...

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti