razmislja kdo o ribolovu na Floridi ?

Vse o ribolovu s kopnega, plovila ali podvodnem ribolovu. Dodate lahko tudi primerne lokacije in vaše izkušnje.

Moderatorji: moderator2, moderator, pajer1

robbie
Višji štabni vodnik
Prispevkov: 21
Pridružen: To Jan 03, 2012 23:23

razmislja kdo o ribolovu na Floridi ?

OdgovorNapisal/-a robbie » Sr Jan 11, 2012 19:22

Uporabniški avatar
bojan11
Admiral
Prispevkov: 669
Pridružen: Ne Feb 17, 2008 21:24
Kraj: Trebnje
Kontakt:

Re: razmislja kdo o ribolovu na Floridi ?

OdgovorNapisal/-a bojan11 » Če Jan 12, 2012 09:38

robbie napisal/-a:http://www.marktheshark.com/
.

Jaz bom enkrat v roku 10 dni na ribolovu na Floridi, tako kot vsako leto. Je precej zanimivo, če maš srečo ujameš tudi kakšno mečarico. Da se ujet veliko rib, je precej drugače kot tukaj pri "nas" na jadranu. Jaz si vedno vzamem vsaj dva dni za tak podvig, ker se zadeva po ribolovu zavleče pozno v noč oziroma proti jutru, ker je nekako potrebno po ribolovu tudi pomalcat kar ujameš. Vedno grem na ribolov nekje na enem od Key-sov. Jaz odpotujem gor v ponedeljek za vsaj mesec dni, tako da če te zamika in prideš za mano se javi in greva lahko skupaj na "fishing"...:)
robbie
Višji štabni vodnik
Prispevkov: 21
Pridružen: To Jan 03, 2012 23:23

re

OdgovorNapisal/-a robbie » Če Jan 12, 2012 17:30

Sporoci,ko bos tu na Floridi,jaz itak stanujem tu v Fort Lauderdale ( cca 20 od Miamija ),tako da me obvesti ko prides se dobimo na pijaci, za ribolov bi sel z veseljem,sam moram vedet kak dan prej, da si uredim prosto,imam ze kar nekaj let namen it lovit nekaj velikega na Atlantik,samo nikoli ni pravega casa,ce pa je ze cas,pa kolegi takrat nimajo casa... do sedaj namakam trnke tu v Intracoastal ali pa z obale na morje
Uporabniški avatar
bojan11
Admiral
Prispevkov: 669
Pridružen: Ne Feb 17, 2008 21:24
Kraj: Trebnje
Kontakt:

Re: re

OdgovorNapisal/-a bojan11 » Če Jan 12, 2012 18:41

robbie napisal/-a:Sporoci,ko bos tu na Floridi,jaz itak stanujem tu v Fort Lauderdale ( cca 20 od Miamija ),tako da me obvesti ko prides se dobimo na pijaci, za ribolov bi sel z veseljem,sam moram vedet kak dan prej, da si uredim prosto,imam ze kar nekaj let namen it lovit nekaj velikega na Atlantik,samo nikoli ni pravega casa,ce pa je ze cas,pa kolegi takrat nimajo casa... do sedaj namakam trnke tu v Intracoastal ali pa z obale na morje


Živjo robbie, jaz pridem v Miami 16th January pa se lahko slišiva in kakšno rečeva. V torek bom okrog Ft.Lauderdala, potem pa grem proti koncu tedna na sever FL za par dni.Pošlji mi tvojo št na ZS ali pa me lahko pokličeš naslednji teden na moj USA tel (516) 234-9308.
bostjan9
Admiral
Prispevkov: 1341
Pridružen: Sr Feb 04, 2009 20:28

Ribolov na Floridi

OdgovorNapisal/-a bostjan9 » Pe Jan 13, 2012 14:15

Slike ulova pa le prilimajta tu gor.....
b9
robbie
Višji štabni vodnik
Prispevkov: 21
Pridružen: To Jan 03, 2012 23:23

re

OdgovorNapisal/-a robbie » Pe Jan 13, 2012 15:41

Ervin a ste ze nazaj iz Kornatov ,a je bilo kaj ??
bostjan9
Admiral
Prispevkov: 1341
Pridružen: Sr Feb 04, 2009 20:28

Florida

OdgovorNapisal/-a bostjan9 » So Jan 14, 2012 13:34

Vsega je bilo v izobilju....ti sporočim na ZS...

b9
Uporabniški avatar
Tuna
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 147
Pridružen: Sr Okt 01, 2008 22:03
Kraj: Maribor-Murter
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Tuna » Po Jan 16, 2012 08:18

Fort Lauderdale je nekaj dalje od Zalivskega toka, kolikor se spomnim. Jaz grem običajno na ribolov na Florida Keys, otok Islamorada ali blizu. Januar še ni najboljši čas za sailfishe, začnejo resneje prijemat tam nekje marca. Marlinov v tem času ne boš dobil, so pa tam tudi sicer zelo redki. Za tarpone pa od aprila naprej v plitki vozi ob Florida Keys, na strani Mehiškega zaliva. Zdi se mi, da v tem času lovijo blackfin tuno.
robbie
Višji štabni vodnik
Prispevkov: 21
Pridružen: To Jan 03, 2012 23:23

re

OdgovorNapisal/-a robbie » To Jan 17, 2012 05:30

Ja,sem vceraj lovil na Islamoradi,ni bilo tune.....
bostjan9
Admiral
Prispevkov: 1341
Pridružen: Sr Feb 04, 2009 20:28

riba

OdgovorNapisal/-a bostjan9 » To Jan 17, 2012 21:27

Pa je bilo kaj???

b9
bostjan9
Admiral
Prispevkov: 1341
Pridružen: Sr Feb 04, 2009 20:28

riba

OdgovorNapisal/-a bostjan9 » To Jan 17, 2012 21:27

Pridi Robbie, pa bomo lovili bugvice...lepo prijemajo.

b9
robbie
Višji štabni vodnik
Prispevkov: 21
Pridružen: To Jan 03, 2012 23:23

OdgovorNapisal/-a robbie » So Jan 28, 2012 19:37

Nazadnje spremenil robbie, dne So Jan 28, 2012 20:11, skupaj popravljeno 2 krat.
robbie
Višji štabni vodnik
Prispevkov: 21
Pridružen: To Jan 03, 2012 23:23

OdgovorNapisal/-a robbie » So Jan 28, 2012 19:40

Danes sem bil tu v Fort lauderdale na sejmu rabljene ribiske opreme, to se pa splaca pogledat in kupit kaj, za 100 do 200 dolarjev dobis ze dobre stvarce
evo slike
robbie
Višji štabni vodnik
Prispevkov: 21
Pridružen: To Jan 03, 2012 23:23

OdgovorNapisal/-a robbie » So Jan 28, 2012 19:42

Nazadnje spremenil robbie, dne So Jan 28, 2012 20:12, skupaj popravljeno 3 krat.
SeaFun
Kontraadmiral
Prispevkov: 252
Pridružen: To Jan 08, 2008 13:41
Kraj: Nova Gorica
Kontakt:

info

OdgovorNapisal/-a SeaFun » Ne Jan 29, 2012 22:57

Pozdravljeni
Jaz tud odhajam 17.2. na Florido , pa me zanima kje se da kaj lovit. Vsaka infomacija mi prav pride.

lp
SeaFun
Rodman Ventura 890

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost