fisfinder

Vse o ribolovu s kopnega, plovila ali podvodnem ribolovu. Dodate lahko tudi primerne lokacije in vaše izkušnje.

Moderatorji: moderator2, moderator, pajer1

fizz23
Naddesetnik
Prispevkov: 8
Pridružen: Pe Dec 27, 2013 17:13

fisfinder

OdgovorNapisal/-a fizz23 » Po Apr 21, 2014 07:41

Katere fishfinderje predlagate ki niso preveč dragi in so uporabni :)

Hvala ^^
Uporabniški avatar
sinji galeb
Kontraadmiral
Prispevkov: 308
Pridružen: Ne Jul 17, 2011 09:09
Kraj: Brežice

OdgovorNapisal/-a sinji galeb » Sr Maj 07, 2014 22:30

Jaz osebno sem kupil Lowranca x4 za dobrih 50€ ko sem bil v Ameriki. Pri nas tak pride okoli 130€.... imel sem na izbiro Garnina in Lowrance-a x4 za enako ceno in Američani so mi predlagali tegale. Za moje potrebe bo čisto dovolj... Nevem zakaj pri nas tok nesramno nabijejo cene... več kot 100% zaslužka...
http://www.trofeja.si/ribiska-trgovina/ ... owrance-x4
...vesel sem kot tornado med kamp prikolicam... :)
Uporabniški avatar
peterv6i
Admiral
Prispevkov: 1090
Pridružen: Po Okt 26, 2009 15:42
Kraj: Izola
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a peterv6i » Ne Maj 11, 2014 20:57

sinji galeb napisal/-a: Nevem zakaj pri nas tok nesramno nabijejo cene... več kot 100% zaslužka...


Ker američani ščitijo svoje tržišče..
fizz23
Naddesetnik
Prispevkov: 8
Pridružen: Pe Dec 27, 2013 17:13

OdgovorNapisal/-a fizz23 » Sr Maj 14, 2014 10:38

Aha ti mas tega... pa ti dobr dela? Jaz sem imel enega sam je bil katastrofa. Je kazal da so ribe kar pod dnom :D . Pa se neki a ti kaze tut kok so prblizno velike al ti sam kaze da so ribe. Hvala :)

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gosti