Hvala ^^
fisfinder
Moderatorji: moderator2, moderator, pajer1
fisfinder
Katere fishfinderje predlagate ki niso preveč dragi in so uporabni
Hvala ^^
Hvala ^^
- sinji galeb
- Kontraadmiral
- Prispevkov: 308
- Pridružen: Ne Jul 17, 2011 09:09
- Kraj: Brežice
Jaz osebno sem kupil Lowranca x4 za dobrih 50€ ko sem bil v Ameriki. Pri nas tak pride okoli 130€.... imel sem na izbiro Garnina in Lowrance-a x4 za enako ceno in Američani so mi predlagali tegale. Za moje potrebe bo čisto dovolj... Nevem zakaj pri nas tok nesramno nabijejo cene... več kot 100% zaslužka...
http://www.trofeja.si/ribiska-trgovina/ ... owrance-x4
http://www.trofeja.si/ribiska-trgovina/ ... owrance-x4
...vesel sem kot tornado med kamp prikolicam... 
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gosti
