tyson napisal/-a:...A mogoče poznaš Baja iz Krućice? "Gusarska" hišica v zalivu Krućica?
Misliš tistega, ki upali s pravim gusarskim topom, ko se iz zaliva odsidra kakšna barka? Prvič, ko je počilo smo se skoraj podelali.
Prav pred nekaj urami sem bil po telefonu v stiku z vremenologom z Lastova. Saj veš koga mislim?. Pravi, da bodo vsak čas pobirali letino, saj je krompir že ogromen. Dežja trenutno ni, vendar je prej dobro namočilo in ponoči vlaga naredi svoje.
Tyson, se kmalu zopet vidimo na Lastovu.
