Lov rakov

Vse o ribolovu s kopnega, plovila ali podvodnem ribolovu. Dodate lahko tudi primerne lokacije in vaše izkušnje.

Moderatorji: moderator2, moderator, pajer1

Uporabniški avatar
Nikola T.
Admiral
Prispevkov: 5414
Pridružen: Ne Nov 29, 2009 21:12
Kraj: Lj.-Trzin-Izola-Devin
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Nikola T. » Sr Jun 01, 2016 22:14

tyson napisal/-a:...A mogoče poznaš Baja iz Krućice? "Gusarska" hišica v zalivu Krućica?

Misliš tistega, ki upali s pravim gusarskim topom, ko se iz zaliva odsidra kakšna barka? Prvič, ko je počilo smo se skoraj podelali.

Prav pred nekaj urami sem bil po telefonu v stiku z vremenologom z Lastova. Saj veš koga mislim?. Pravi, da bodo vsak čas pobirali letino, saj je krompir že ogromen. Dežja trenutno ni, vendar je prej dobro namočilo in ponoči vlaga naredi svoje.
Tyson, se kmalu zopet vidimo na Lastovu. :D
tyson

OdgovorNapisal/-a tyson » Če Jun 02, 2016 18:17

Misliš tistega, ki upali s pravim gusarskim topom, ko se iz zaliva odsidra kakšna barka? Prvič, ko je počilo smo se skoraj podelali.


točno ta!
umetnik po duši... top na karbid je izdelal sam...pa tisto mizo s keramiko, ki jo je sam poslikal...pa spominska knjiga vpisanih gostov in dogodkov je impresivna... če še nisi pristal pri njemu, le daj...s kako pivico v roki, te bo vesel...
upam, da se res vidimo... od 9.7- 31.7 sva dol... :D
tyson

OdgovorNapisal/-a tyson » Če Jun 02, 2016 18:20

Žal še nisem bil na Lastovu.


aha, nisem vedel, kako in od kje jih poznaš...pa sem vprašal...
pojdi kdaj na ta otok, ne bo ti žal
8)

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov