.
Tale fotka je od prej, da se vidi razlika.
Južni jadran.
lp
.
Lignjelov 2014/15
Moderatorji: moderator2, moderator, pajer1
pajer1 napisal/-a:.
Kar nekaj časa sem čakal, da preiskusim novo foto opremo. Predvsem me je zanimala tehnika leč v objektivih, katere zavirajo polarizacijo sončne svetlobe v fokusnem odbijanju.
Včeraj je bilo idealno vreme za test.
Tudi s te fotke se vidi, da je skoraj popolno. Nobenega odbleska z gladine.
Tale je pa narejena s starim fotičem in je razlika vidna že na daleč.
Je še nekaj fotk, ki so za objavo, toda moram še dokončno naštudirat manuale od fotičev, da bo optimalno.
.

pajer 1
Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gosti



