ribiško dovoljenje zastonj
Moderatorji: moderator2, moderator, pajer1
alesjo napisal/-a:sova napisal/-a:Tak naj bi bil predlog, kot je blisk napisal.
lp.
Jaz sem lani plačal 25eu in letos je isto.
Alesjo kako karto si kupil? To me je zanimalo že tam v temi lignjelov. Za Italijo je bila zadnja 3 leta karta za ribolov na morju brezplačna.
Aja pa po predlogu zakona naj bi denar od prodanih kart namenili za financiranje profesionalnih ribičev. Seveda so športni ribiči znoreli in najverjetneje zato ni še sprejet nov zakon.
blisk napisal/-a:alesjo napisal/-a:sova napisal/-a:Tak naj bi bil predlog, kot je blisk napisal.
lp.
Jaz sem lani plačal 25eu in letos je isto.
Alesjo kako karto si kupil? To me je zanimalo že tam v temi lignjelov. Za Italijo je bila zadnja 3 leta karta za ribolov na morju brezplačna.
Aja pa po predlogu zakona naj bi denar od prodanih kart namenili za financiranje profesionalnih ribičev. Seveda so športni ribiči znoreli in najverjetneje zato ni še sprejet nov zakon.
To sem že enkrat odgovoril, no pa še tu enkrat.
blisk je napisal/a:
Alesjo kako si si pa karto zrihtal? Stara je veljala samo do 31.12.2015.
V klubu SNL kjer sem član poleg letne članarine plačam še letno karto za ribolov, ki znaša 25 eu, mi pa še lanska velja do junija 2016
Alesjo mi ni dalo miru in sem šel malo brskat.
Predvidevam da imaš FIPSAS Tessera Federale. Pozanimaj se dobro če imaš to karto, ker to ni ribolovna dovolilnica temveč članstvo v italijanski ribiški zvezi
http://portale.fipsas.it/FIPSAS/EntidiS ... fault.aspx
Predvidevam da imaš FIPSAS Tessera Federale. Pozanimaj se dobro če imaš to karto, ker to ni ribolovna dovolilnica temveč članstvo v italijanski ribiški zvezi
http://portale.fipsas.it/FIPSAS/EntidiS ... fault.aspx
blisk napisal/-a:Alesjo mi ni dalo miru in sem šel malo brskat.
Predvidevam da imaš FIPSAS Tessera Federale. Pozanimaj se dobro če imaš to karto, ker to ni ribolovna dovolilnica temveč članstvo v italijanski ribiški zvezi
http://portale.fipsas.it/FIPSAS/EntidiS ... fault.aspx
Prav si to povedal, je članstvo in obenem tudi dovoljenje za ribolov v morju, če želim lovit še v notranjih vodah, (rekah) bi moral doplačat še 50eu na leto.
Veljavnost dovolilnic za Ita. morje podaljšana do 31.12. 2016 vendar je treba sprintat novo. http://www.apneamagazine.com/permesso-p ... 2016-26510
Tu samo piše, da so podaljšali veljavnost dovolilnic do konca 2016.
lp.
Tu samo piše, da so podaljšali veljavnost dovolilnic do konca 2016.
lp.
Nazadnje spremenil sova, dne To Feb 28, 2017 22:10, skupaj popravljeno 1 krat.
-
Daki
Tale bo tapravi. https://www.politicheagricole.it/flex/F ... BocC9ML0lU
Ime, priimek, e-mail, geslo in ponoviš geslo ter pritisneš ISCRIVIT levo spodaj. Dobiš povratni mail kjer moraš napisat nekaj svojih podatkov in davčno številko, ki je tvoja+ osem ničel nakar dobiš potrdilo v pdf obliki, ki si ga sprintaš. Na njem bo verjetno pisalo, da velja do konca 2016 vendar velja do konca 2017.
lp
Ime, priimek, e-mail, geslo in ponoviš geslo ter pritisneš ISCRIVIT levo spodaj. Dobiš povratni mail kjer moraš napisat nekaj svojih podatkov in davčno številko, ki je tvoja+ osem ničel nakar dobiš potrdilo v pdf obliki, ki si ga sprintaš. Na njem bo verjetno pisalo, da velja do konca 2016 vendar velja do konca 2017.
lp
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov
