ribiško dovoljenje zastonj

Vse o ribolovu s kopnega, plovila ali podvodnem ribolovu. Dodate lahko tudi primerne lokacije in vaše izkušnje.

Moderatorji: moderator2, moderator, pajer1

Daki

OdgovorNapisal/-a Daki » Po Jan 11, 2016 19:20

Hvala. Se pravi, skoraj đabe. Tako bi moralo biti tudi v sosednjih državah.
blisk
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 142
Pridružen: Sr Jan 21, 2015 15:56

OdgovorNapisal/-a blisk » To Jan 12, 2016 11:42

alesjo napisal/-a:
sova napisal/-a:Tak naj bi bil predlog, kot je blisk napisal.

lp.

Jaz sem lani plačal 25eu in letos je isto.


Alesjo kako karto si kupil? To me je zanimalo že tam v temi lignjelov. Za Italijo je bila zadnja 3 leta karta za ribolov na morju brezplačna.
Aja pa po predlogu zakona naj bi denar od prodanih kart namenili za financiranje profesionalnih ribičev. Seveda so športni ribiči znoreli in najverjetneje zato ni še sprejet nov zakon.
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4877
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

OdgovorNapisal/-a alesjo » To Jan 12, 2016 11:52

blisk napisal/-a:
alesjo napisal/-a:
sova napisal/-a:Tak naj bi bil predlog, kot je blisk napisal.

lp.

Jaz sem lani plačal 25eu in letos je isto.


Alesjo kako karto si kupil? To me je zanimalo že tam v temi lignjelov. Za Italijo je bila zadnja 3 leta karta za ribolov na morju brezplačna.
Aja pa po predlogu zakona naj bi denar od prodanih kart namenili za financiranje profesionalnih ribičev. Seveda so športni ribiči znoreli in najverjetneje zato ni še sprejet nov zakon.


To sem že enkrat odgovoril, no pa še tu enkrat.
blisk je napisal/a:
Alesjo kako si si pa karto zrihtal? Stara je veljala samo do 31.12.2015.


V klubu SNL kjer sem član poleg letne članarine plačam še letno karto za ribolov, ki znaša 25 eu, mi pa še lanska velja do junija 2016
blisk
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 142
Pridružen: Sr Jan 21, 2015 15:56

OdgovorNapisal/-a blisk » To Jan 12, 2016 13:03

Alesjo mi ni dalo miru in sem šel malo brskat.
Predvidevam da imaš FIPSAS Tessera Federale. Pozanimaj se dobro če imaš to karto, ker to ni ribolovna dovolilnica temveč članstvo v italijanski ribiški zvezi

http://portale.fipsas.it/FIPSAS/EntidiS ... fault.aspx
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4877
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

OdgovorNapisal/-a alesjo » To Jan 12, 2016 17:44

blisk napisal/-a:Alesjo mi ni dalo miru in sem šel malo brskat.
Predvidevam da imaš FIPSAS Tessera Federale. Pozanimaj se dobro če imaš to karto, ker to ni ribolovna dovolilnica temveč članstvo v italijanski ribiški zvezi

http://portale.fipsas.it/FIPSAS/EntidiS ... fault.aspx


Prav si to povedal, je članstvo in obenem tudi dovoljenje za ribolov v morju, če želim lovit še v notranjih vodah, (rekah) bi moral doplačat še 50eu na leto.
Uporabniški avatar
sova
Admiral
Prispevkov: 933
Pridružen: Sr Okt 15, 2014 21:02
Kraj: Solkan

OdgovorNapisal/-a sova » To Apr 12, 2016 10:40

Veljavnost dovolilnic za Ita. morje podaljšana do 31.12. 2016 vendar je treba sprintat novo. http://www.apneamagazine.com/permesso-p ... 2016-26510
Tu samo piše, da so podaljšali veljavnost dovolilnic do konca 2016.
lp.
Nazadnje spremenil sova, dne To Feb 28, 2017 22:10, skupaj popravljeno 1 krat.
Daki

OdgovorNapisal/-a Daki » To Apr 12, 2016 21:34

No super. Hvala za info.
piko
Kontraadmiral
Prispevkov: 232
Pridružen: Sr Maj 26, 2010 09:23

OdgovorNapisal/-a piko » To Feb 07, 2017 08:24

Pozdrav,

kako pa je letos? Kaj novega ali veljajo stare?

P
Daki

OdgovorNapisal/-a Daki » To Feb 07, 2017 14:42

Karte veljajo za tekoče leto, še vedno so brezplačne, prijaviš se na linku, ki ga je objavil sova, dobiš in skopiraš in to je to. Zelo enostavno in zastonj. Potem pa mirno lovit :D
erneesto
Kapitan
Prispevkov: 178
Pridružen: Po Jul 08, 2013 23:22

OdgovorNapisal/-a erneesto » To Feb 28, 2017 21:48

Lahko kdo link prilima....in katere podatke je treba izpolnit.

Hvala
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4877
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

OdgovorNapisal/-a alesjo » To Feb 28, 2017 21:55

:) 4 poste nazaj je sova napisal.
Uporabniški avatar
sova
Admiral
Prispevkov: 933
Pridružen: Sr Okt 15, 2014 21:02
Kraj: Solkan

OdgovorNapisal/-a sova » To Feb 28, 2017 22:05

Tale bo tapravi. https://www.politicheagricole.it/flex/F ... BocC9ML0lU
Ime, priimek, e-mail, geslo in ponoviš geslo ter pritisneš ISCRIVIT levo spodaj. Dobiš povratni mail kjer moraš napisat nekaj svojih podatkov in davčno številko, ki je tvoja+ osem ničel nakar dobiš potrdilo v pdf obliki, ki si ga sprintaš. Na njem bo verjetno pisalo, da velja do konca 2016 vendar velja do konca 2017.

lp
ramalak
Višji vodnik
Prispevkov: 15
Pridružen: To Jan 03, 2017 09:53

OdgovorNapisal/-a ramalak » Pe Jun 09, 2017 11:26

A mogoče kdo ve kako je z ribolovom v drugih evropskih državah?
So za države kot na primer Francija, Grčija, Španija , Portugalska..., tudi potrebne dovolilnice za naprimer ribolov na morju iz obale? Ima mogoče kdo kakšno izkušnjo iz teh držav(ali iz katere neomenjene).

Lp/ramalak

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov