OdgovorNapisal/-a pajer1 » Pe Mar 22, 2013 06:53
.
OK, dajem malo bolj splošni odgovor, ker je vsak po svoje malo prepričan v svoje znanje in izkušnje.
Z Nikolo se popolnoma strinjam, da bistra in mirna voda narekujeta umirjene in naravne barve, dočim motna pa bolj žive fluo barve. Vse ostalo je plod nedokazanih debat.
Ko začneš delat "analizo", ki je bolj ali manj osebno prepričanje ti pa sosed nanjo na obali ulovi raketo na tako barvo, da bi z njo še za 1. april samo za hec lovil.
Poglejte po objavljenih fotkah na več forumih.Največ uporabljenih barv je ?, kaj bi bilo pa največ "lovnih"? Obakrat vprašaj!
Koliko nas je v trgovini prepričanih, da bomo na tisto, ki jo tisti trenutek kupujemo, lovili več? Po moje 90%!
Po prvih dvomih, če so, in to so vem, se vrnemo k oni barvi, ki je že, nedolgo tega, dobro lovila.
Pogled med vabe v škatli , nas ponavadi navdahne s preteklimi ulovi in vzamemo tisto, ki je nam všeč, da bo še glavonožcem pa jamči sv duh......
Hočeš nasvet in ti ga dam.
Če hočeš dobro lovit moraš veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeliko časa preživet ob in na vodi. Samo to da rezultat, vse ostalo je eno samo nabijanje.
lp
.
pajer 1
Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!