Iščem športnega ribiča ali dva, za skupni ribolov na barki v severni Dalmaciji.
Sem 63 letni upokojenec, zato veliko svojega časa preživim na otoku Olibu. Imam 7 m plovilo Elan 22FL.
Lansko leto sem v pomorski nesreči na Jadranu izgubil svoja prijatelja Matjaža in Andreja, zato iščem nove znance za ribolov.
Lep pozdrav, Jože.
Kontaktirate me lahko tudi na e-mail: jozef_prusnik@yahoo.com
Partnerji za ribolov
Moderatorji: moderator2, moderator, pajer1
-
EL CAPITANO
- Admiral
- Prispevkov: 860
- Pridružen: Sr Sep 03, 2008 11:45
- Kraj: Brezovica pri Lj.- Bunarina Pula
Zdravo Jože,
Jaz bi se ti z veseljem kdaj pridružil. Imam sicer tudi svoj čoln, vendar se mi ga za par dni ne splača vozit v dalmacijo. Zanima me, če greš mogoče aprila kaj na luce v Kornate, saj imam že nekaj časa namen iti? Če boš imel kdaj kaj prostora na barki mi sporoči in z veseljem se ti bom pridružil.
Jaz bi se ti z veseljem kdaj pridružil. Imam sicer tudi svoj čoln, vendar se mi ga za par dni ne splača vozit v dalmacijo. Zanima me, če greš mogoče aprila kaj na luce v Kornate, saj imam že nekaj časa namen iti? Če boš imel kdaj kaj prostora na barki mi sporoči in z veseljem se ti bom pridružil.
Kdo je na strani
Po forumu brska: Google [Bot] in 2 gosta
