1. Ruta Morjeplovec.net

Vabila in navodila za redna mesečna srečanja članov in posebne dogodke

Moderatorji: moderator2, moderator, theDamjan

Bi se udeležili skupinske tedenske rute?

DA
54
57%
MOGOČE
40
43%
 
Skupaj glasov: 94
Uporabniški avatar
Novinec
Admiral
Prispevkov: 2569
Pridružen: Pe Feb 15, 2008 22:41
Kraj: Sailing on the world
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Novinec » To Apr 07, 2009 20:22

Jaz grem zraven, počakam na Olibu, bom pa intendant.
lpg

.........................

No, tu si napeljal, El Capitano pa ti je ponudil pomoč za piknik.
Pravzaprav pa sta oba iz iste marine.
Razmišljanje o masovnosti pa deli z 2. Zakaj? Tak je sigurnostni izračun na vse ankete, ki je v povprečju verodostojen. Če pa je večji kot 55%, potem je presegel meje pričakovanja.
Vsi imamo želje po sodelovanju, vendar ko pride dan D, potem se nekateri premislijo, nekateri res ne morejo in nekateri mogoče ne bodo zmogli zaradi recesije.
Upam, da vas/nas bo čim več!

LP
.
"Morje je med vsemi opojnostmi najbolj opojno!"
...........................................................(J.H.)
Uporabniški avatar
Mitja P
Admiral
Prispevkov: 2367
Pridružen: Ne Okt 19, 2008 19:04

OdgovorNapisal/-a Mitja P » To Apr 07, 2009 20:41

Novinec imaš prav.
Na koncu se vse obrne.
No jaz pridem, razen če ne bo neko ekstremno hudo slabo vreme, ampak mislim, da v tistem času to nebi smelo biti. S tem slabim vremenom mislim burjo ali jugo vsej 2-3 strelice.

Je pa tudi res, da upam da dobim tisti petek dopust, še bolj močno pa upam, da ga dobi moja boljša polovica, :( ker drugače mi preostane samo to, da štartam v petek zvečer in vas nekje dohitim :D
Uporabniški avatar
bolid
Admiral
Prispevkov: 2659
Pridružen: Če Maj 29, 2008 18:56
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a bolid » To Apr 07, 2009 20:51

Sam bom najverjetneje štartal iz Karlobaga.Vsredo moram še v službo :cry: potem pa domov in hitro zapet čoln za avto :lol: in že letimo proti morju,tako da se bom zjutraj že prebudil na valovih.Nevem pa kje se bomo srečali :?
Ure dnevi leta tečejo....
Uporabniški avatar
Mitja P
Admiral
Prispevkov: 2367
Pridružen: Ne Okt 19, 2008 19:04

OdgovorNapisal/-a Mitja P » To Apr 07, 2009 20:58

Bolid, iz Karlobaga ti je kar malo daleč če bi nas rad srečal nekje pri Lošinju ali Silbi Olibu. Potem ti je bolje da štartaš iz Krka tako kot večina z manjšimi čolni. Razen če si dol stacioniran ali pa greš potem še kam naprej.
Samo moje mnenje :D
Uporabniški avatar
bolid
Admiral
Prispevkov: 2659
Pridružen: Če Maj 29, 2008 18:56
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a bolid » To Apr 07, 2009 21:06

MitjaP je varijanta da štartam tudi iz Krka,sam nevem kje bi potem spustil čolen v vodo :?: Saj dler kot do Gajca dejansko še nisem bil in mi je kar mala neznanka :?:
Ure dnevi leta tečejo....
Uporabniški avatar
bolid
Admiral
Prispevkov: 2659
Pridružen: Če Maj 29, 2008 18:56
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a bolid » To Apr 07, 2009 21:11

Sem pozabu napisat da nisem dol stacioniran ,sam prijatle imam doli,pa tudi naprej ne grem saj imam potem v ponedeljek zopet službo :evil:
Ure dnevi leta tečejo....
Uporabniški avatar
Mitja P
Admiral
Prispevkov: 2367
Pridružen: Ne Okt 19, 2008 19:04

OdgovorNapisal/-a Mitja P » To Apr 07, 2009 21:13

Kot ti pravim, večina bo šla iz Krka, a misliš, da tam nimajo nobenega slipa za spustit čoln.Potem pa greš z karavano naprej vmes pa se pridružujemo še ostali.
No bomo videli v četrtek če je Admin že izpilil potek te rute.
Uporabniški avatar
bolid
Admiral
Prispevkov: 2659
Pridružen: Če Maj 29, 2008 18:56
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a bolid » To Apr 07, 2009 21:17

Verjamem da je tudi tam kakak drča sam jaz jo ne poznam tako da bi mi moral kdo namigniti kje se da spustit in če je tam tudi varno pustit avtomobil ter prikolo.
Ure dnevi leta tečejo....
CAR
Admiral
Prispevkov: 2375
Pridružen: Sr Mar 26, 2008 19:54
Kraj: Ljubljana - ACI Supetarska draga - Rab

OdgovorNapisal/-a CAR » To Apr 07, 2009 21:26

Pridem tudi jaz. Startal bom iz Raba z jadrnico, tako da se pridruzim na Losinju ali pa bolj juzno. Za spust colna na Krku je mogoce tudi na Glavotoku v campu.

l.p.samo
You can't control the wind, but you can adjust your sails.
Uporabniški avatar
bolid
Admiral
Prispevkov: 2659
Pridružen: Če Maj 29, 2008 18:56
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a bolid » To Apr 07, 2009 21:30

Kaj pa mogoče kaj višje :?: Včasih je bila tudi v Gajcu ena drča prav na koncu če me spomin ne vara,sam od takrat je že kar nekaj časa ko sem bil doli tako da sedaj nevem :?:
Ure dnevi leta tečejo....
Uporabniški avatar
Urke85
Kapitan fregate
Prispevkov: 108
Pridružen: So Okt 11, 2008 23:00
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Urke85 » To Apr 07, 2009 22:17

"Bladzo" ter "Kr en" smo že 3je čolni iz Izole:)
Uporabniški avatar
bladzo
Admiral
Prispevkov: 963
Pridružen: Ne Okt 26, 2008 21:45
Kraj: Lj-Portorož
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a bladzo » To Apr 07, 2009 23:52

Urke85 napisal/-a:"Bladzo" ter "Kr en" smo že 3je čolni iz Izole:)


Odlično, vsaj nam rabu pomožnega motorja kupovat :lol: :lol: :roll:
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Sr Apr 08, 2009 00:38

Za spustit čoln je na Krku vsaj enih 100 ramp, če ne 200. :D
Ne se ukvarjat s tem, ker bom to uredil za tiste, ki bodo potrebovali rampo.

Potek rute še nisem detajlno pilil, imam pa v glavi osnovo... Več pa na srečanju pojutrišnjem.

LP
Uporabniški avatar
Urke85
Kapitan fregate
Prispevkov: 108
Pridružen: So Okt 11, 2008 23:00
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Urke85 » Sr Apr 08, 2009 12:36

Odlično, vsaj nam rabu pomožnega motorja kupovat :lol: :lol: :roll:
[/quote]

heheh brez skrbi, če bomo imeli kakšne težave mam rezervo 3,5 tomos(raketa) :D
Uporabniški avatar
Mike
Admiral
Prispevkov: 1373
Pridružen: To Jul 01, 2008 11:01
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Mike » Sr Apr 08, 2009 15:03

A tisti ki boste z manjšimi čolni, boste v čolnu spali? Razmišljam da bi šel tudi sam. S prikolico do Krka, pa potem po vodi.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti