Nakup Baylinerja in registracija pod SLO zastavo

Vse o gliserjih, cruiserjih in jahtah ter plovba z njimi

Moderatorji: moderator2, cibro, moderator

pero1000
Višji vodnik
Prispevkov: 18
Pridružen: Sr Apr 08, 2009 13:56

OdgovorNapisal/-a pero1000 » So Apr 11, 2009 08:09

kaj vse se rabi ce hocem kupiti rabljen gumenja 380 v nemčiji z motorjem 30 ks... kaj vse potrebujem za registracijo v slo?
val
Admiral
Prispevkov: 1566
Pridružen: Po Sep 08, 2008 20:12
Kraj: Maribor-koper- Pula

OdgovorNapisal/-a val » So Apr 11, 2009 09:34

Pozdravljen
Overjeno kupoprodajno pogodbo(kupoprodajno pogodbo naredi v nemškem in slovenskem jeziku),izpis iz nemškega registra plovil (zahtevaj v italijanščini ,potem ne potrebuješ prevoda.ti ga pošljejo kr v Slo. ) in naš pregled plovila ki ti ga opravi luška kapetanija .
lep pozdrav
Uporabniški avatar
bojan11
Admiral
Prispevkov: 669
Pridružen: Ne Feb 17, 2008 21:24
Kraj: Trebnje
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a bojan11 » So Apr 11, 2009 10:50

Poleg vsega kar je navedel moj predhodnik, potrebuješ še prometno dovoljenje...
atilone
Admiral
Prispevkov: 2790
Pridružen: Sr Nov 28, 2007 20:34

OdgovorNapisal/-a atilone » So Apr 11, 2009 12:50

Ali pa njihovo tridnevno (začasno) registracijo, kateri ti ob slučajni kontroli velja z kupop. pogodbo.
LP
Moram se popravit, ker sem dobil napačno info.
Torej, za prevoz kupljenega plovila in prikolice v Nemčiji ( če ni vozna z tretjo tablico), za pet dnevno zač. registracijo plačaš Usluge ( "koleki")10 €, tablica 5 €, zavarovanje (zel karta) 78 €.
LP

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov