Tullio Abbate “Lord”

Vse o popravilu plovil, motorjev in opreme na plovilih, tehnični nasveti

Moderatorji: moderator2, cibro, Marchi, moderator

Uporabniški avatar
AEgir
Admiral
Prispevkov: 6559
Pridružen: Če Okt 04, 2012 20:29

Re: Tullio Abbate “Lord”

OdgovorNapisal/-a AEgir » To Feb 05, 2019 22:45

Dobr si se lotil. Me prav zanima kakšen bo.
Finally, give that old outboard a hug—everyone needs some love now and again.
Uporabniški avatar
Marcel_Mastnak
Admiral
Prispevkov: 4061
Pridružen: So Jul 31, 2010 22:06
Kraj: Celje

Re: Tullio Abbate “Lord”

OdgovorNapisal/-a Marcel_Mastnak » Sr Feb 06, 2019 06:20

To zanima tud mene :lol:
Rad bi športno klasiko iz konca prejšnjega tisočletja.
Uporabniški avatar
Marcel_Mastnak
Admiral
Prispevkov: 4061
Pridružen: So Jul 31, 2010 22:06
Kraj: Celje

Re: Tullio Abbate “Lord”

OdgovorNapisal/-a Marcel_Mastnak » Sr Feb 06, 2019 17:30

Ena flika naslona od zadnje klopi
Slika
dedeha
Kapitan korvete
Prispevkov: 107
Pridružen: To Sep 05, 2017 22:27
Kraj: žalec / medulin

Re: Tullio Abbate “Lord”

OdgovorNapisal/-a dedeha » Sr Feb 06, 2019 20:30

:shock: :shock:

Ful dobro, prava navticna (tapetniska) erotika!!!
:lol: :lol:

Lp, Dejan
Uporabniški avatar
AEgir
Admiral
Prispevkov: 6559
Pridružen: Če Okt 04, 2012 20:29

Re: Tullio Abbate “Lord”

OdgovorNapisal/-a AEgir » Če Feb 07, 2019 00:09

Huda barva tapicirnge, čoln bo ostal gelcoat al ga boš pihnil v kakšno barvo?

Drgač oblika je top, z nekaj okusa bo hud k popr. Glede na barvo in prešitje skaja si po moje na dobri poti. :)
Finally, give that old outboard a hug—everyone needs some love now and again.
Uporabniški avatar
Marcel_Mastnak
Admiral
Prispevkov: 4061
Pridružen: So Jul 31, 2010 22:06
Kraj: Celje

Re: Tullio Abbate “Lord”

OdgovorNapisal/-a Marcel_Mastnak » Če Feb 07, 2019 06:16

Je že prej bil v barvi in to na valjček :evil: ampak je k sreči neka vredu barva ker se je nitro ne prime. Bomo brusli tak kot se spodobi :lol:
Zarnkrat lahko povem da bo v dveh barvah in to ne živih. Ostalo bojo povedale slike v roku dveh mesecev upam.
Uporabniški avatar
Marcel_Mastnak
Admiral
Prispevkov: 4061
Pridružen: So Jul 31, 2010 22:06
Kraj: Celje

Re: Tullio Abbate “Lord”

OdgovorNapisal/-a Marcel_Mastnak » So Feb 09, 2019 21:10

Danes sem “najel” klamferco in se lotil dela. Najprej pa sem izrezal in porezkal instrumentno ploščo
Slika
Potem pa se je začel trebing prstov ki jih po parih urah treninga dobro čutim.
Slika
Slika
In še sigurno najzahtevnejši kos tapiserije na tem koritu
Slika
Slika
boris1
Admiral
Prispevkov: 787
Pridružen: Sr Jan 09, 2019 11:28
Kontakt:

Re: Tullio Abbate “Lord”

OdgovorNapisal/-a boris1 » Ne Feb 10, 2019 09:51

Vrhunski izdelek :!:
LP
Boris
Uporabniški avatar
SebastjanM
Admiral
Prispevkov: 656
Pridružen: Po Maj 22, 2017 15:16
Kraj: Celje

Re: Tullio Abbate “Lord”

OdgovorNapisal/-a SebastjanM » Ne Feb 10, 2019 12:19

Bo precej lepše ko original! Jst bi na tvojem mestu pripravil še eno desko za števce dokler si še v elementu, da boš mel pripravljeno ko te bo prijelo, še vsaj trim in fuel...
Uporabniški avatar
Marcel_Mastnak
Admiral
Prispevkov: 4061
Pridružen: So Jul 31, 2010 22:06
Kraj: Celje

Re: Tullio Abbate “Lord”

OdgovorNapisal/-a Marcel_Mastnak » Ne Feb 10, 2019 13:06

V sami armaturi ni niti placa vec za kak stevec. Drugo leto pride naknadno konzola nad armaturko kjer bojo trije mali stevci(2x trim+ 1x fuel)
Uporabniški avatar
jozko
Admiral
Prispevkov: 1811
Pridružen: Ne Apr 07, 2013 10:57

Re: Tullio Abbate “Lord”

OdgovorNapisal/-a jozko » Ne Feb 10, 2019 14:12

Vse pohvale Marcel :!:

To so res sami specialni unikatni izdelki :D
Prijatelje bolj cenim po tem, koliko preplujejo in ne po tem, kako veliko barko imajo!
Uporabniški avatar
Marcel_Mastnak
Admiral
Prispevkov: 4061
Pridružen: So Jul 31, 2010 22:06
Kraj: Celje

Re: Tullio Abbate “Lord”

OdgovorNapisal/-a Marcel_Mastnak » Ne Feb 10, 2019 16:43

Hvala za vse pohvale ceprav cilj mojega dela ni le te, ampak je to nacin izrazanja ki mi je blizu in mi daje zadovoljstvo med samim delom kot tudi na koncu ko je izdelek pripravljen za uporabo.

Eni temu pac recejo zabijanje casa, denarja in zivljenja.
Uporabniški avatar
AEgir
Admiral
Prispevkov: 6559
Pridružen: Če Okt 04, 2012 20:29

Re: Tullio Abbate “Lord”

OdgovorNapisal/-a AEgir » Ne Feb 10, 2019 21:04

Marcel_Mastnak napisal/-a:Eni temu pac recejo zabijanje casa, denarja in zivljenja.


Ponavad kakšnim ničvrednim luzerjem take reči hodijo po glavi.
Finally, give that old outboard a hug—everyone needs some love now and again.
Uporabniški avatar
Marcel_Mastnak
Admiral
Prispevkov: 4061
Pridružen: So Jul 31, 2010 22:06
Kraj: Celje

Re: Tullio Abbate “Lord”

OdgovorNapisal/-a Marcel_Mastnak » Ne Feb 10, 2019 21:23

Rečmo jim “drugačemisleči”. Imamo jih tudi na forumu. So namreč prepričani da je novo boljše. Ampak kar se mene tiče tudi če je dejansko boljše, pri meni nima take vrednosti kot tisto kar sem sam naredil po svojem okusu.
dedeha
Kapitan korvete
Prispevkov: 107
Pridružen: To Sep 05, 2017 22:27
Kraj: žalec / medulin

Re: Tullio Abbate “Lord”

OdgovorNapisal/-a dedeha » Ne Feb 10, 2019 21:38

Marcel_Mastnak napisal/-a:Rečmo jim “drugačemisleči”. Imamo jih tudi na forumu. So namreč prepričani da je novo boljše. Ampak kar se mene tiče tudi če je dejansko boljše, pri meni nima take vrednosti kot tisto kar sem sam naredil po svojem okusu.


Pod to se tudi jaz podpisem! Se popolnoma strinjam, kreativnost in uzitki, ko nekaj sam delas, so neprecenljivi!

Lp, Dejan

Kdo je na strani

Po forumu brska: Google [Bot] in 25 gostov