modro morje napisal/-a:No, koloidno srebro je precej sporno,
Mi koloidno srebro uporabljamo kot razkužilo za površinske rane, vnetja grla in ušes v koncentraciji 30ppm.
Če si to koncentracijo vlil v 250 litrov vode, vsaj po moje, ni nič spornega.
Vsi , ki omenjajo nevarnost koloidnega srebra, se sklicujejo na nekaj redkih primerov ekstremno hudih uporabnikov, ki so koloidno srebro pili v enormnih količinah, po vsej verjetnosti tudi z napačno pripravo. S nekontrolirano amperažo pri elektrolizi se izločajo preveliki delci srebra.

