Ime čolna!

Vse o gliserjih, cruiserjih in jahtah ter plovba z njimi

Moderatorji: moderator2, cibro, moderator

debitel
Kapitan
Prispevkov: 150
Pridružen: Sr Feb 20, 2008 19:04
Kraj: Usa
Kontakt:

Ime čolna!

OdgovorNapisal/-a debitel » Če Jun 12, 2008 13:17

Dragi so forumaši, pred nama z mojo lepšo polovico je poimenovanje nove pridobitve (slike še pridejo) in se bodeva okoli imena čolna.

Torej na dan z predlogi, morda bo poimenovan ravno po vas.

Merci!
bobiboss
Viceadmiral
Prispevkov: 360
Pridružen: Pe Maj 30, 2008 15:34
Kraj: lj-podgorica

OdgovorNapisal/-a bobiboss » Če Jun 12, 2008 13:31

mi smo poimenovali čoln po hčeri. :P
boki
Kapitan
Prispevkov: 152
Pridružen: Po Mar 17, 2008 20:32
Kraj: Krk

ime

OdgovorNapisal/-a boki » Če Jun 12, 2008 13:43

Jaz imam dve hčerki,torej se imenuje po obeh,da se ne kregajo

Primer : ime1& ime2
rabuni
Viceadmiral
Prispevkov: 491
Pridružen: Pe Sep 07, 2007 11:04
Kraj: Rogaška Slatina

OdgovorNapisal/-a rabuni » Če Jun 12, 2008 13:45

ej, debitel, možno je, da ime sestaviš iz vajinih dveh imen; nekateri tako delajo. LP
"Dalmatino povišču pritrujena"
Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Prispevkov: 4409
Pridružen: Pe Apr 04, 2008 10:26
Kraj: Zanzibar
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor.n » Če Jun 12, 2008 13:49

Jaz tudi, po obeh hčerah, ker pa vem da še nimaš otrok, ti predlagam da najprej najdeta z najnajdražjo lepo ime za čoln, potem bosta pa lahko otroke poimenovala po njem, samo odločiti se morata koliko imen bosta nalepila na čoln. Pa veliko užitkov, pri poimenovanju čolna seveda, da ne bo pomote, ha,ha.
p.s. : a z antifaulingom si že kaj rešil, al pridemo mi pomalat?
lpg
https://medisken.si
Poročnik fregate
Prispevkov: 67
Pridružen: Pe Nov 09, 2007 20:36
Kraj: Piran

OdgovorNapisal/-a » Če Jun 12, 2008 13:57

Nujno mora biti žensko ime, kajti moško prinaša nesečo.
pozdrav,
debitel
Kapitan
Prispevkov: 150
Pridružen: Sr Feb 20, 2008 19:04
Kraj: Usa
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a debitel » Če Jun 12, 2008 14:34

ne, malanje še pride, boste vsi srčno vabljeni, hehe...

Ja otrok še ni, glede imen, hja moško ne sme biti, pa sem glih hotu neki latinskega, hja, pol pa to zeloooo skrči izbor, hehe, to bo moja vesela...
Uporabniški avatar
nemo
Admiral
Prispevkov: 600
Pridružen: To Mar 20, 2007 21:20
Kraj: SLOBALA

OdgovorNapisal/-a nemo » Če Jun 12, 2008 14:50

Slical sem za lastnika, ki je imel dva sina Crispopherja in Constantina, barko je poimenoval Crisco! Je pa ena stvar, ki se je moramo zavedati: ce bomo kdaj na morju imeli tezave in bomo klicali MAYDAY, je predolgo ime zelo neprijetno, ce ne celo nevarno. Po klicu ma pomoc moramo crkovati ime plovila in ce je ime " MI SE IMAMO RADI", nas obalna straza prosi, da svoje ime crkujemo. Ponavadi ga prvic ne uspejo razumeti in ga moramo ponoviti.Takrat je lahko edino kar se vidimo od barke mehurcki...........
EDINI DOBER DAN JE DAN NA MORJU!
theuros
Kapitan
Prispevkov: 202
Pridružen: Po Avg 06, 2007 18:48

OdgovorNapisal/-a theuros » Če Jun 12, 2008 17:00

Morjeplovka 8)
bobiboss
Viceadmiral
Prispevkov: 360
Pridružen: Pe Maj 30, 2008 15:34
Kraj: lj-podgorica

OdgovorNapisal/-a bobiboss » Če Jun 12, 2008 17:30

marjetica :)
Uporabniški avatar
bolid
Admiral
Prispevkov: 2659
Pridružen: Če Maj 29, 2008 18:56
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a bolid » Če Jun 12, 2008 18:00

Ime ti mora nekaj pomeniti :lol: , na nekoga mogoče spomin :wink: in mora biti ženskega spola. :roll:
Ure dnevi leta tečejo....
zero
Praporščak
Prispevkov: 30
Pridružen: Če Nov 29, 2007 17:50

OdgovorNapisal/-a zero » Če Jun 12, 2008 18:31

4 Sea Sons
Wind Rose
Boss Lady
:P
lp
Uporabniški avatar
PACEK
Kontraadmiral
Prispevkov: 337
Pridružen: Po Jun 09, 2008 09:00

OdgovorNapisal/-a PACEK » Če Jun 12, 2008 20:04

meni osebno so bolj všeč krajša imena bark kod, da je na njej napis tako dolg , da ko prebereš pozabiš kaj je pisalo na začetku.

Joke, Ane, Hope, Life, Mici, Joži, Nimfa, Atena, Afrodita...


LP PACEK
Uporabniški avatar
Novinec
Admiral
Prispevkov: 2569
Pridružen: Pe Feb 15, 2008 22:41
Kraj: Sailing on the world
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Novinec » Če Jun 12, 2008 20:11

Če si ti debitel, naj bo:
- debi
ali
- deby
"Morje je med vsemi opojnostmi najbolj opojno!"
...........................................................(J.H.)
debitel
Kapitan
Prispevkov: 150
Pridružen: Sr Feb 20, 2008 19:04
Kraj: Usa
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a debitel » Če Jun 12, 2008 20:42

Ok, tole naj bo ožji izbor, pa glasujte od 1-3 pa vsakemu mestu bomo dali točke, na koncu dobimo favorite (Jaz sem za Nizozemsko in Portugalsko, hehe):

Anna
Diana
Nadia
Barakuda
Lucky
Sunny
Janea

Tole je pa latinsko:
Vitae-življenje
Fide-vera
Dixi- I have spoken
Tibi-i can't give YOU anything but love, baby.
Laureola-victory, triumph, success.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov