Novo leto 2013
Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator, kr en
- od kapitana zena
- Admiral
- Prispevkov: 1092
- Pridružen: Po Dec 05, 2011 12:43
-
al
-
al
-
al
al napisal/-a:Tex napisal/-a:Evo,Al že zmenjeno !
Grem zdele hitro hladilnike prižgat pa še malo potrenirat pa Kr eN, javi na 77 ko pristaneš !
Na Krku ne rabmo hladilnikov k skoz burja nažiga
Sam ta vikend ga pa verjameš al pa ne res nisem sploh prižgal... Res sem na barki samo spal, čez dan (in tudi noč) pa bauljov naokrog, vendar pri 15 stopinjah čez noč nekako ne rabiš hladilnika...
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 16 gostov



