Novo leto 2013

Dodajte kraje in zanimivosti, ki jih je vredno obiskati. Opišite vaše "rute", sidrišča in restavracije...

Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator, kr en

Wolf
Kontraadmiral
Prispevkov: 260
Pridružen: Če Feb 25, 2010 20:03
Kraj: KRANJ- VOLME

OdgovorNapisal/-a Wolf » So Sep 01, 2012 10:00

Če bo šlo tako naprej bom moral na gliserju centralno montirat :lol:
KJER SE KOPNO KONČA SE ŽIVLJENJE ZAČNE
Uporabniški avatar
od kapitana zena
Admiral
Prispevkov: 1092
Pridružen: Po Dec 05, 2011 12:43

OdgovorNapisal/-a od kapitana zena » So Sep 01, 2012 15:58

Alu ukor? Ne, ne! Preveč prijazen fant je, samo včasih ga malo zanese... (Ouzo, Cap. Morgan?). S kapitanom švicava na sidru pred Oxio, počasi bo treba tudi kaj povečerjat. Pri nešteto ribjih farm midva ne uloviva nič, nobena oradica ne uide iz mrež. :roll:
al

OdgovorNapisal/-a al » Sr Sep 12, 2012 22:03

No glede na napovedan sneg (ok, nad 1500 m n.v.) pa lahko spet malo temo dvignem :lol:
Uporabniški avatar
Tex
Admiral
Prispevkov: 8355
Pridružen: Sr Mar 28, 2007 00:28
Kraj: Morje

OdgovorNapisal/-a Tex » Pe Sep 14, 2012 10:45

najbolje, da začneš že pijačo dol vozit ;)
SlikaSlika
“There’s no point having a boat if you don’t use it!”
al

OdgovorNapisal/-a al » Pe Sep 14, 2012 11:11

Tex napisal/-a:najbolje, da začneš že pijačo dol vozit ;)


to je pa pr men skoz nafilan.
pomoje lahk to vsak od tistih k so bili na barki, potrdi :shock:
Uporabniški avatar
Tex
Admiral
Prispevkov: 8355
Pridružen: Sr Mar 28, 2007 00:28
Kraj: Morje

OdgovorNapisal/-a Tex » Pe Sep 14, 2012 11:45

Ah no... sami fini obiski !
Če dobiš obisk iz Istre ti sprazni vse kleti v enem večeru ;) a ne KreN
SlikaSlika

“There’s no point having a boat if you don’t use it!”
al

OdgovorNapisal/-a al » Pe Sep 14, 2012 12:05

Tex napisal/-a:Ah no... sami fini obiski !
Če dobiš obisk iz Istre ti sprazni vse kleti v enem večeru ;) a ne KreN


vabljena k se ze duvaš...
Uporabniški avatar
Tex
Admiral
Prispevkov: 8355
Pridružen: Sr Mar 28, 2007 00:28
Kraj: Morje

OdgovorNapisal/-a Tex » Pe Sep 14, 2012 14:20

Evo,Al že zmenjeno !
Grem zdele hitro hladilnike prižgat pa še malo potrenirat pa Kr eN, javi na 77 ko pristaneš !
SlikaSlika

“There’s no point having a boat if you don’t use it!”
al

OdgovorNapisal/-a al » Pe Sep 14, 2012 14:48

Tex napisal/-a:Evo,Al že zmenjeno !
Grem zdele hitro hladilnike prižgat pa še malo potrenirat pa Kr eN, javi na 77 ko pristaneš !


Na Krku ne rabmo hladilnikov k skoz burja nažiga :lol:
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Po Sep 17, 2012 23:35

al napisal/-a:
Tex napisal/-a:Evo,Al že zmenjeno !
Grem zdele hitro hladilnike prižgat pa še malo potrenirat pa Kr eN, javi na 77 ko pristaneš !


Na Krku ne rabmo hladilnikov k skoz burja nažiga :lol:


Sam ta vikend ga pa verjameš al pa ne res nisem sploh prižgal... Res sem na barki samo spal, čez dan (in tudi noč) pa bauljov naokrog, vendar pri 15 stopinjah čez noč nekako ne rabiš hladilnika...
Uporabniški avatar
Tex
Admiral
Prispevkov: 8355
Pridružen: Sr Mar 28, 2007 00:28
Kraj: Morje

OdgovorNapisal/-a Tex » To Sep 18, 2012 07:54

Ah kje to "živite" pri nas moramo še "Skrinje laufat" !

Slika
SlikaSlika

“There’s no point having a boat if you don’t use it!”
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » To Sep 18, 2012 08:32

Al, ne žel si Tex-a na barko. Je kot termit. Štarta z uno Malvazijo za 50 i nešto kuna, k jo zmanjka pije cenejšo. Ko vinska klet presuši, ti požre še Bacardi...
Zakaj misliš, sem šel sredi noči skrivat kolonjsko vodo ... :?: ... :shock:
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
al

OdgovorNapisal/-a al » To Sep 18, 2012 08:54

LOL
Uporabniški avatar
Tex
Admiral
Prispevkov: 8355
Pridružen: Sr Mar 28, 2007 00:28
Kraj: Morje

OdgovorNapisal/-a Tex » To Sep 18, 2012 09:46

Kren, še dobro, da imaš v tankih nafto, ker bencin bi ti popili :lol: :lol:

saj veš,zagorska...
Slika
SlikaSlika

“There’s no point having a boat if you don’t use it!”
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Pe Okt 12, 2012 19:34

Tex, a že veš kdo letos špila v Červobilu za star let?
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 16 gostov