Teorija je eno, praksa pa drugo. Karkoli ti tle povemo ne bo tako kot če se zapelješ za kakšen dan ali dva s takim ali drugačnim čolnom.
Raje najemaj dokler ne najdeš kar ti res ustreza, ker je ceneje kot če nasledn let prodajaš in kupiš drugega.
Nakup bowriderja
Moderatorji: moderator2, cibro, moderator
Re: Nakup bowriderja
Finally, give that old outboard a hug—everyone needs some love now and again.
Re: Nakup bowriderja
Če si bedak ti vsako plovilo zalije, tudi tankerja.
Re: Nakup bowriderja
Raje najemaj dokler ne najdeš kar ti res ustreza, ker je ceneje kot če nasledn let prodajaš in kupiš drugega.[/quote]
Ni nujno, lahko naslednje leto dobis isto ali pa se kak Eur vec:)...pri colnih ni take reference kot pri avtih, kjer vpises “Golf VII” in ti vrze 200 komadov in ves kolk je cena...pri colnih je kolikor ti je pac kdo pripravljen dat in koliko si pripravljen cakat da prodas. Sem ze opazil primere za isti tip colna in motorja tudi po 4-5k€ razlike:)...
Ni nujno, lahko naslednje leto dobis isto ali pa se kak Eur vec:)...pri colnih ni take reference kot pri avtih, kjer vpises “Golf VII” in ti vrze 200 komadov in ves kolk je cena...pri colnih je kolikor ti je pac kdo pripravljen dat in koliko si pripravljen cakat da prodas. Sem ze opazil primere za isti tip colna in motorja tudi po 4-5k€ razlike:)...
Re: Nakup bowriderja
Nujno res ni. Sam tudi ko kupiš loto srečko ni nujno, da boš ostal brez miljonov. Sam igra verjetnosti pa ne gre tebi v prid.
Te cene v oglasnikih so eno realnost je pa drugo. Neredko se da ceno zbit za ~30%.
Moj nasvet je sam to, da se čoln kupi na podlagi konkretnega testa na vodi, ne ogleda na prikolici.
Te cene v oglasnikih so eno realnost je pa drugo. Neredko se da ceno zbit za ~30%.
Moj nasvet je sam to, da se čoln kupi na podlagi konkretnega testa na vodi, ne ogleda na prikolici.
Finally, give that old outboard a hug—everyone needs some love now and again.
Re: Nakup bowriderja
jozko napisal/-a:SimonJ napisal/-a:Sem, nabavil,.. Fourwinsa H180. Zaenkrat zadovoljen.. Glede na korono ko sm že mislil da letos sploh nebo v vodi pa evoga je tut to heh.
Lepo![]()
Kakšen motor pa imaš in če ni skrivnost, kje letos pluješ
volvo 3.0
biograd na moru smo stacionirani potem pa okoli..
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov
