franc5e napisal/-a:He he, ne bo še tak hitro, bo še precej kuhančkov vmes
Moogče pa bi rabil malo pavze, ker so se te že prijeli...
Moderatorji: moderator2, cibro, moderator
franc5e napisal/-a:He he, ne bo še tak hitro, bo še precej kuhančkov vmes
Kuhan_Vinček napisal/-a:franc5e napisal/-a:He he, ne bo še tak hitro, bo še precej kuhančkov vmes
Moogče pa bi rabil malo pavze, ker so se te že prijeli...
Po forumu brska: Google [Bot] in 5 gostov