Opozorilo!!!!

Tukaj lahko razpravljate o vsem, kar ne sodi v nobeno od zgornjih rubrik. Vseeno naj ne vsebuje preveč politike, verskega prepričanja in podobnega, kar lahko hitro preveč razdvaja ljudi!

Moderatorji: moderator2, moderator

al

OdgovorNapisal/-a al » Po Nov 17, 2014 06:23

welcome back! :D
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7546
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

OdgovorNapisal/-a H2O » Po Nov 17, 2014 07:37

MT mislim, da je to bolj letelo na Marenostruma... delno pa tudi nate, ker si se pustil provocirat, namesto da bi ga ignoriral. Za prepir sta potrebna dva.
al

OdgovorNapisal/-a al » Po Nov 17, 2014 07:43

H2O napisal/-a:Za prepir sta potrebna dva.


ne vem, če to drži, ker včasih imam občutek, da se eni kar sami s sabo kregajo :lol:
janadino
Admiral
Prispevkov: 3967
Pridružen: Če Okt 11, 2007 14:57

OdgovorNapisal/-a janadino » Po Nov 17, 2014 07:45

H2O napisal/-a:MT mislim, da je to bolj letelo na Marenostruma... delno pa tudi nate, ker si se pustil provocirat, namesto da bi ga ignoriral. Za prepir sta potrebna dva.


Ja, bo tole kar držalo.

Čeprav se dostikrat tudi sam sabo skregam, pomeni da ima Al tudi malo prav. :lol: Nikogar ne podim iz foruma, samo malo strpnosti prosim in ne preveč nakladanja. :wink:
Guma je guma, zaenkrat.
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7546
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

OdgovorNapisal/-a H2O » Po Nov 17, 2014 07:53

Marenostrum je tipičen troll, ki uživa v provokacijah in prepirih. Bolj ko se z njim prepiraš in spuščaš v jalove debate, večjo uslugo mu delaš. Ignoriranje.ga najbolj prizadene.

Mogoče ne bi bilo slabo na forum dodat tipko Ignore, za take primere.
Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral
Prispevkov: 6224
Pridružen: Sr Nov 03, 2010 21:30
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » Po Nov 17, 2014 08:08

Kdo na forumu - marenostrum mogoče med njimi - je enostavno potreboval koga, s katerim se bo sprl.

Če sem bil tarča tega jaz, ni bil problem, saj je živce na koncu izgubil on in mu je za nekaj časa s tem izgubil veselje. Oboje pa je poskrbelo tudi, da je redkeje postal tarča kdo drugi.

janadino, nisi se razburil, kadar provocira Tex, nisi se razburil, ko je provociral H2O - in ko imaš opravka s takimi (angleško bully), imaš dve možnosti:
    molčiš tudi, če meniš, da je to slabo (v tem primeru za vsebino foruma)
    se potrudiš, da provociranje provokatorju ni (ali vsaj ni vedno) v veselje.


Mirne duše zanemarim večino provokacij, ne težim za vsako posranje teme (nakladač bi moral odcepiti nakladanje, prepucavanje... v svojo temo, pa naj nakladajo... pa tega ne naredijo...)

Ampak ti nisi med provokatorji in tvoj odziv - zlasti, če izgubiš živce - jemljem resno.
Correct me if I am wrong, please.

Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7546
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

OdgovorNapisal/-a H2O » Po Nov 17, 2014 08:16

Marjan Tomki napisal/-a:nisi se razburil, ko je provociral H2O - in ko imaš opravka s takimi (angleško bully), imaš dve možnosti

Na, zdaj sem pa bully :roll:
al

OdgovorNapisal/-a al » Po Nov 17, 2014 09:18

H2O napisal/-a:Na, zdaj sem pa bully :roll:


Ignoriram te!
:D
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7546
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

OdgovorNapisal/-a H2O » Po Nov 17, 2014 09:28

Jaz tudi tebe... provokator :twisted:
al

OdgovorNapisal/-a al » Po Nov 17, 2014 10:00

H2O napisal/-a:Jaz tudi tebe... provokator :twisted:


Ne vem kaj pišeš, ker te ignoriram! 8) :lol:
Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral
Prispevkov: 6224
Pridružen: Sr Nov 03, 2010 21:30
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » Po Nov 17, 2014 10:51

H2O napisal/-a:
Marjan Tomki napisal/-a:nisi se razburil, ko je provociral H2O - in ko imaš opravka s takimi (angleško bully), imaš dve možnosti

Na, zdaj sem pa bully :roll:


Zdajle ne, ampak včasih si, recimo tule smo po vtisu, ki ga je dobil tisti, ki je postavil vprašanje, že taki.

H2O napisal/-a:
MareC napisal/-a:pa deset škatlic Persena kupi za dopust, ker boš pumpal, pa popravljal, pa,pa....


Ne ga strašit. Naj sam proba :twisted:

Ne da nimaš prav (problematičen gumenjak...), ampak kako to 'skušaš povedati' s tem Twisted Evil pa :roll:



Bil si le en primer takih, ampak ko se že oglašaš, se spomnim nekaj zgodb, kjer ne le poveš, ampak težiš tistim, ki bi radi sami kaj naredili, naj začnejo delati kaj, kar jim bodo bolje plačali, pa ne bo manjkalo denarja za navtiko.
Pri čem takem ne pustiš zlahka 'sogovorniku' drugačnega mnenja, kot je tvoje - pa tudi če bi kdo rad znal sam, čeprav da narediti in to plača.

Primer podobnega je v bistvu bil
H2O napisal/-a:Nema đabe ni kod stare babe
.

Pa še se najde... Ampak dokler ne mislim, da je treba, se ne vmešam.
Correct me if I am wrong, please.

Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7546
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

OdgovorNapisal/-a H2O » Po Nov 17, 2014 11:14

Pretiravaš Marjan... to ni bullying. Mogoče zate, ampak za marsikoga so tudi tvoji prosti spisi bullying. Nekateri dolgoletni forumaši so se prav zaradi njih umaknili s foruma.
Uporabniški avatar
od kapitana zena
Admiral
Prispevkov: 1091
Pridružen: Po Dec 05, 2011 12:43

OdgovorNapisal/-a od kapitana zena » Po Nov 17, 2014 12:01

H2O napisal/-a:Pretiravaš Marjan... to ni bullying. Mogoče zate, ampak za marsikoga so tudi tvoji prosti spisi bullying. Nekateri dolgoletni forumaši so se prav zaradi njih umaknili s foruma.


Nočem sprožiti plazu ampak tale je, milo rečeno, bosa!
In s tem se tudi umikam iz te teme! :roll:
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7546
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

OdgovorNapisal/-a H2O » Po Nov 17, 2014 12:50

od kapitana zena napisal/-a:
H2O napisal/-a:Pretiravaš Marjan... to ni bullying. Mogoče zate, ampak za marsikoga so tudi tvoji prosti spisi bullying. Nekateri dolgoletni forumaši so se prav zaradi njih umaknili s foruma.


Nočem sprožiti plazu ampak tale je, milo rečeno, bosa!
In s tem se tudi umikam iz te teme! :roll:

Ne, ni bosa OKZ. Ne bom napisal za koga gre, ampak dolgoleten forumaš in star morjeplovski maček mi je osebno povedal, da se je prav zaradi Marjanovih prostih spisov umaknil s foruma, ker mu pač ni bilo všeč, da mu nekdo soli pamet s citati iz Wikipedije.
al

OdgovorNapisal/-a al » Po Nov 17, 2014 13:19

Treba je met debelo kožo!
Men nč ne more do živega pa me tud kdo ignorira :D

Ampak imejmo se radi.
Tisti k mi prvi pošlje ZS ga častim kofe. :D

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gosti