Tullio Abbate “Lord”
Moderatorji: moderator2, cibro, Marchi, moderator
Re: Tullio Abbate “Lord”
Dobr si se lotil. Me prav zanima kakšen bo.
Finally, give that old outboard a hug—everyone needs some love now and again.
- Marcel_Mastnak
- Admiral
- Prispevkov: 4061
- Pridružen: So Jul 31, 2010 22:06
- Kraj: Celje
Re: Tullio Abbate “Lord”
To zanima tud mene
Rad bi športno klasiko iz konca prejšnjega tisočletja.
Rad bi športno klasiko iz konca prejšnjega tisočletja.
- Marcel_Mastnak
- Admiral
- Prispevkov: 4061
- Pridružen: So Jul 31, 2010 22:06
- Kraj: Celje
Re: Tullio Abbate “Lord”
Ena flika naslona od zadnje klopi


Re: Tullio Abbate “Lord”
Ful dobro, prava navticna (tapetniska) erotika!!!
Lp, Dejan
Re: Tullio Abbate “Lord”
Huda barva tapicirnge, čoln bo ostal gelcoat al ga boš pihnil v kakšno barvo?
Drgač oblika je top, z nekaj okusa bo hud k popr. Glede na barvo in prešitje skaja si po moje na dobri poti.
Drgač oblika je top, z nekaj okusa bo hud k popr. Glede na barvo in prešitje skaja si po moje na dobri poti.
Finally, give that old outboard a hug—everyone needs some love now and again.
- Marcel_Mastnak
- Admiral
- Prispevkov: 4061
- Pridružen: So Jul 31, 2010 22:06
- Kraj: Celje
Re: Tullio Abbate “Lord”
Je že prej bil v barvi in to na valjček
ampak je k sreči neka vredu barva ker se je nitro ne prime. Bomo brusli tak kot se spodobi
Zarnkrat lahko povem da bo v dveh barvah in to ne živih. Ostalo bojo povedale slike v roku dveh mesecev upam.
Zarnkrat lahko povem da bo v dveh barvah in to ne živih. Ostalo bojo povedale slike v roku dveh mesecev upam.
- Marcel_Mastnak
- Admiral
- Prispevkov: 4061
- Pridružen: So Jul 31, 2010 22:06
- Kraj: Celje
Re: Tullio Abbate “Lord”
Danes sem “najel” klamferco in se lotil dela. Najprej pa sem izrezal in porezkal instrumentno ploščo

Potem pa se je začel trebing prstov ki jih po parih urah treninga dobro čutim.


In še sigurno najzahtevnejši kos tapiserije na tem koritu



Potem pa se je začel trebing prstov ki jih po parih urah treninga dobro čutim.


In še sigurno najzahtevnejši kos tapiserije na tem koritu


- SebastjanM
- Admiral
- Prispevkov: 656
- Pridružen: Po Maj 22, 2017 15:16
- Kraj: Celje
Re: Tullio Abbate “Lord”
Bo precej lepše ko original! Jst bi na tvojem mestu pripravil še eno desko za števce dokler si še v elementu, da boš mel pripravljeno ko te bo prijelo, še vsaj trim in fuel...
- Marcel_Mastnak
- Admiral
- Prispevkov: 4061
- Pridružen: So Jul 31, 2010 22:06
- Kraj: Celje
Re: Tullio Abbate “Lord”
V sami armaturi ni niti placa vec za kak stevec. Drugo leto pride naknadno konzola nad armaturko kjer bojo trije mali stevci(2x trim+ 1x fuel)
Re: Tullio Abbate “Lord”
Vse pohvale Marcel
To so res sami specialni unikatni izdelki
To so res sami specialni unikatni izdelki
Prijatelje bolj cenim po tem, koliko preplujejo in ne po tem, kako veliko barko imajo!
- Marcel_Mastnak
- Admiral
- Prispevkov: 4061
- Pridružen: So Jul 31, 2010 22:06
- Kraj: Celje
Re: Tullio Abbate “Lord”
Hvala za vse pohvale ceprav cilj mojega dela ni le te, ampak je to nacin izrazanja ki mi je blizu in mi daje zadovoljstvo med samim delom kot tudi na koncu ko je izdelek pripravljen za uporabo.
Eni temu pac recejo zabijanje casa, denarja in zivljenja.
Eni temu pac recejo zabijanje casa, denarja in zivljenja.
Re: Tullio Abbate “Lord”
Marcel_Mastnak napisal/-a:Eni temu pac recejo zabijanje casa, denarja in zivljenja.
Ponavad kakšnim ničvrednim luzerjem take reči hodijo po glavi.
Finally, give that old outboard a hug—everyone needs some love now and again.
- Marcel_Mastnak
- Admiral
- Prispevkov: 4061
- Pridružen: So Jul 31, 2010 22:06
- Kraj: Celje
Re: Tullio Abbate “Lord”
Rečmo jim “drugačemisleči”. Imamo jih tudi na forumu. So namreč prepričani da je novo boljše. Ampak kar se mene tiče tudi če je dejansko boljše, pri meni nima take vrednosti kot tisto kar sem sam naredil po svojem okusu.
Re: Tullio Abbate “Lord”
Marcel_Mastnak napisal/-a:Rečmo jim “drugačemisleči”. Imamo jih tudi na forumu. So namreč prepričani da je novo boljše. Ampak kar se mene tiče tudi če je dejansko boljše, pri meni nima take vrednosti kot tisto kar sem sam naredil po svojem okusu.
Pod to se tudi jaz podpisem! Se popolnoma strinjam, kreativnost in uzitki, ko nekaj sam delas, so neprecenljivi!
Lp, Dejan
Kdo je na strani
Po forumu brska: Google [Bot] in 14 gostov
