Nakup Baylinerja in registracija pod SLO zastavo
Moderatorji: moderator2, cibro, moderator
Ali pa njihovo tridnevno (začasno) registracijo, kateri ti ob slučajni kontroli velja z kupop. pogodbo.
LP
Moram se popravit, ker sem dobil napačno info.
Torej, za prevoz kupljenega plovila in prikolice v Nemčiji ( če ni vozna z tretjo tablico), za pet dnevno zač. registracijo plačaš Usluge ( "koleki")10 €, tablica 5 €, zavarovanje (zel karta) 78 €.
LP
LP
Moram se popravit, ker sem dobil napačno info.
Torej, za prevoz kupljenega plovila in prikolice v Nemčiji ( če ni vozna z tretjo tablico), za pet dnevno zač. registracijo plačaš Usluge ( "koleki")10 €, tablica 5 €, zavarovanje (zel karta) 78 €.
LP
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gosti
