Kolega ima problem z motorjem Mercury 15hp letnik 1999, problem ima z hladnim vžigu ,vedno ko vžiga hladen motor mora 10-15krat povlečt za špago da vžge.
Drugi problem je ko motor dela se sliši vsake tolko časa čuden zvok iz uplinjača ...
Za povrh vseh teh napak so pa mu lani zmešali mešanico z nafto namesto z bencinu
Prosim za kakšno pomoč
Hvala
