OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » To Jan 13, 2015 20:36
Specifikacija je videti OK.
Edino... Videti je, da je treba pri tem tipu vzeti v zakup, da če gledaš zaporedoma na drugo - precej večjo ali precej manjšo - razdaljo, moraš izostriti vsak okular posebej.
Jaz trenutno imam, kar sem rabil - in glede na to, da pri meni ne bo pretežno na eni barki, ampak v vreči, mi fizično malo manjši (po razdalji med okularjema) Pentax ustreza.
Correct me if I am wrong, please.
Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...