polanc napisal/-a:Nisem nič slabega hotel,je bil le dobro nameren namig..pa tudi drugi so ti že vse potrebno povedali..
Itak, Polanc
Moderatorji: moderator2, cibro, Marchi, moderator
polanc napisal/-a:Nisem nič slabega hotel,je bil le dobro nameren namig..pa tudi drugi so ti že vse potrebno povedali..

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov