Jandino rekli smo DO 10-ih !
Veš pa, da si dobrodošel tudi ob poldne, če prej ne utegneš.
To velja tudi za vse ostale, ki nimate časa. Lahko se nam pridružite tudi kasneje v koči na pogovor
Morjeplovsko družbo ne razpiha prva sapica
POLANC Gledal sem spisek prijavljenih in te ni med njimi To pa ne bo šlo Brez tvoje zastave bomo ja neopazni
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Fantje,okrog sodelovanja v operativni skupini se mi je nekaj poklalo,žena pride iz nočnega dežurstva zato ni mogoče da sem ob 7h na kavi ampak pridem ob 8h direkt na smučišče.
Tud jaz jutranji zbor spuščam, ker bo treba otroka zbudit, pa ga zrihtat, pa spakirat, in bo vzelo precej časa, pol pa še " babo" počakat bo pa ura prec 8-9.
Skrbi me samo, če boste zdržali brez pošiljke borovničk in medice ki jo transportiram s seboj.
Drugače jih raje nekomu dostavim.